Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tippek, hogy a szülők ne...

Tippek, hogy a szülők ne vegyék észre, hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Szoktam cigizni, de még nem vagyok 18. Főleg az olyan tippek érdekelnek ,mint a szag hatásos elkendőzése (főleg az ujjamról), biztos hely a doboznak stb...
2011. aug. 15. 04:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
cigi után dörzsöld be a kezedet fűvel vagy levéllel.
2011. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A fűvel bedörzsölést már próbáltam, de azért kösz.
2011. aug. 15. 15:40
 13/26 A kérdező kommentje:

Palm, rajtam kizárt, hogy észrevegyék. Anyám úgy puszilt meg, hogy előtte cigiztem és nem érezte.


A többieknek meg azt üzenem, hogy a tippek alatt nem az erkölcsi prédikációt értem, azt majd megoldja otthon anyuci-apuci, tanárok stb...Szóval van rá elég emberem.

2011. aug. 15. 15:42
 14/26 anonim ***** válasza:

Vagy érezte, csak nem érdekli.


Mindegy, attól még szerintem elég gyerekes dolog, amit csinálsz.

2011. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor is megnyugtat. Mellesleg egy csomó felnőtt dohányzik, akkor ők is gyerekesek?
2011. aug. 15. 15:52
 16/26 anonim ***** válasza:
Igen, őket is gyerekesnek tartom, főleg, ahogyan mentegetik magukat és meg vannak róla győződve, hogy nekik ez nem árt.
2011. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Sőt, ha jól magamba nézek, szánalmasnak érzem, hogy valakinek ez okoz megnyugvást, és ez elengedhetetlen ahhoz, hogy jól érezze magát. :( Nem prédikációnak szánom, csak tényleg nem értem, mi a jó abban...
2011. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos muszáj beszólogatni, mert nagyon utálom, hogyha csajt keresek, akkor majdhogynem nagyobb eséllyel találok bagóst, mint nem bagóst. És nagyon nem örülök annak, ha így van.

A férfiak dohányzása ebben az értelemben nem zavar, de a sok eldobott csikk már igen. Vagy ha a kocsmában 5 haverból 4-en szívják mellettem.

2011. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

17:12

Akkor írj egy külön kérdést, hogy hol találsz nemdohányzó partnert, ez nem tartozik ide, a kérdésemre válaszolj légy szíves!

2011. aug. 15. 19:13
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de Ti annyira díszmadarak vagytok, hogy már fáj! -.-' Feltesz egy kérdést, hogy segítsünk neki, erre mindenki ír minden hülyeséget, hogy okosabbnak látszódjon, közben köze nincs a kérdéshez.. ( tisztelet a kivételnek azaz kb 2 3 válaszoló a 20 ból ) Fogjatok össze és akkor alapítsatok egy antidohányzós klubbot ahova leültük megbeszélni az életproblémáit alkoholmentes sör mellett! Hát ha dohányozni akar rontsa el az életét így...teszem hozzá énis dohányzom. És? Mi közötök van hozzá? Így járt aki nem szívja, és így aki igen! Amúgy meg csak hogy kapj egy értelmes választ végre, lehet kapni ilyen kis szipkát amit a cigi végére kell húzni. És ha ott fogod nem lesz büdös a kezed. Másrészt ha ilyet nem találsz, akkor arcszesszel megmosod azt a kezed, utánna meg szappan és nem érződik. Szájszagra ment erős mentholos rágó! Cigit meg tedd olyan helyre ahova nem nyúlkálnak. Mikor én ezt játszottam 16 évesen akkor betettem a vitrinembe :D Észre se vették! De ha jót akarsz ne szívd. Neked még nem késő!

24/F

2011. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!