Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki dohányzik napról...

Ha valaki dohányzik napról napra gyengébb lesz?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert van egy gyerek aki dohányzik és ki szeretném ütni!


16 éves vagyok ő 18...


Sokkal erősebb mint én de vissza akarom adni neki amiket kaptam tőle!


2009. ápr. 14. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy olyan tendenciában, amilyenben te szeretnéd. Szvsz inkább gyúrj, mert a cigi nem hat ilyen gyorsan, szóval most még csak szétveretnéd magad.
2009. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyengül a dohányzástól ilyen értelemben:) Max. kevésbé bírja a mozgást hosszú távon, de mivel hozzád valószínűleg csak rövid időre lenne szüksége...inkább gyúrj:)
2009. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Remélem igen és mihamarabb megdöglik.
2009. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Húzz már erről a fórumról a gec!be te kis F@sz.
2009. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Te meg nagy fasz. Gondolom. Mivel egy dohányzó direkt gyilkos vagy!
2009. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
Szívesen az lennék ha te lehetnél az áldozatom kis hüly3. Hány éves vagy? 9? Várj kitalálom, anyád 50 évesen elrítta magát, hogy de csúnya a bőre a dagadt apád meg megpatkolt tüdőrákban vagy koszorúérszűkületben és most bosszút esküdtél a dohányzók ellen. Kurv@viccesvagyb@zdmeg...
2009. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Isten színe előtt Nektek kell felelnetek direkt gyilkolásotokért, mivel tömegyilkosok vagytok! Vagy tévedek? Tudsz mentséget? Nem. Na, ugye!
2009. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
Isten színe előtt... Azt a kurv@@@... Ha tudtam volna hogy vallásfanatikus őrült vagy, nem egyszerű tini akkor le sem oltalak. Az ilyen gyíkokkal nem lehet mit kezdeni, de még egy utolsó kérdés. Te azért mikor felelsz, hogy mérgezed mások elméjét sületlenségekkel??
2009. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%
Természetesen a bagós állatoknak semmi sem szent. Mit nektek érzelem, ha képesek vagytok másokat direkte gyilkolni gyengejellmű szokásotokkal.
2009. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Kérdésre: nem hiszem,bár ez szerintem egyéntől függ. pl.: osztályban van egy lány,cigizik és a legjobb rövidtávú futó és focista.


Fröcsögő kommentelőnek: légyszíves akkor oltsd a bagósokat,ha SEMMI hibád nincs. nem használsz kozmetikumokat,dezodort,sampont,tusfürdőt (ugye az állatkísérletek),nem eszel húst (a sok leölt állat),nem iszol alkoholt SOHA,nem használsz elektromos berendezéseket (takarékoskodjunk az árammal),nincs kocsid és nem is tervezel és egyébként is úgy élsz mint nomád őseink.

2009. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!