Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok egy dohányzó...

Mit gondoltok egy dohányzó lányról/nőről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 11:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kifejezetten visszataszító. Büdös a haja,szája,sárga a körme,fogai,stb.

Szóval szerintem nem valami vonzó,de ugyebár ízlések és pofonok. :)

2011. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy alapból is igénytelenség és gyengeség, de egy nőnél kifejezetten irritál. Ha férfi dohányzik, akkor inkább a gyengeséget, ha egy nő, akkor inkább az igénytelenséget látom benne. Nálam a csajozásnál a dohányzás kizáró ok.
2011. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

én lányvagyok és cigizek.volt pasim és van is. az exemet nem zavarta, de ő is cigizik.a mostani pasim pedig felhuztam a vizet..

attól i függ hogy a fiu/férfi cigizik-e

2011. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom a GYIK-en válaszolók milyen nőket szeretnek, és hol élnek... esetleg az 1700-as évekbeli angliában?... Hihetetlen számomra, hogy szerintetek minden undorító. Nem értem, egy dohányzó nő miért undorító. Eddig minden barátnőm dohányzott, és 2-nél én még nem is dohányoztam, csak a mostaninál, egyáltalán nem találtam undorítónak, felfogtam, hogy van egy ilyen szokása. nem ettől lesz valaki visszataszító.
2011. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
előző vagyok... az meg, hogy sárgák lesznek a fogai, a bőre, stb... nem egy-két év után jelentkezik, hanem 10-15, tehát valószínűleg nem is leszel vele együtt addig.
2011. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

"nem tudom a GYIK-en válaszolók milyen nőket szeretnek, és hol élnek... esetleg az 1700-as évekbeli angliában?... Hihetetlen számomra, hogy szerintetek minden undorító. Nem értem, egy dohányzó nő miért undorító. Eddig minden barátnőm dohányzott, és 2-nél én még nem is dohányoztam, csak a mostaninál, egyáltalán nem találtam undorítónak, felfogtam, hogy van egy ilyen szokása. nem ettől lesz valaki visszataszító."


Kár, hogy így látod, és szerintem ez szűklátókörűségre utal. Más országokban közel sem ennyire elfogadott és gyakori, mint itt, nálunk. Én fenntartom, hogy undorító dolog és szerintem nem csak én vagyok így vele. Nekem egy lány onnantól kezdve nem tűnik "ártatlannak", hogyha cigizni/inni/drogozni látom (bár az utóbbi még nem fordult elő, az ivásnál meg a kevés belefér). Én mindig csalódok egy emberben, ha kiderül, hogy cigis. Semmi kedvem nem lenne egy cigiszagú lányhoz közel kerülni.

2011. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyit dohányzik, és azt hogyan teszi! Nem tudom elmagyarázni ezt teljesen, de van, aki eleve hadonászik a cigarettával, meg teljesen megváltozik a mozgása, testbeszéde, ha rágyújt. Persze ha "kulturáltan" dohányzik, de 35 perc után már remeg érte, az sem túl csábító. Ja, amúgy van osztálytársam, aki körülbelül 5 éve szívja a cigit. Most a sötétkék/piros vájszrojnál tart, és olyan büdös bagószagú, hogy el nem tudom neked mondani. Ezt a szagot pedig egy üveg parfümmel próbálja kompenzálni, ami szintén gusztustalan, és émelyítő, főleg zárt helyiségben.

Amúgy nincsenek előítéleteim, és nem igazán zavar, amíg nem fújják a füstöt konkrétan a képembe.

17/L

2011. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Szűklátókörű vagyok azért, mert toleránsabb vagyok? Nem értem az összefüggést.
2011. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Azért írtam a szűklátókörűséget, mert gondolom, hogy nem láttál túl sok példát az ellenkezőjére. Arra gondolok, hogy a magyar ember sajnos simán elfogadja a dohányzást, sőt még sokan azokat nézik hülyének, akik nem teszik (a tizenéves korosztályra gondolok), fel sem merül bennük ennek az idióta divatnak a megkérdőjelezése, hogy ezt talán nem így kéne, és hogy a látszat ellenére nem menő. Más országokban értik ezt.
2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Hát, nem tudom, de legutóbb akkor volt divat cigizni, amikor én voltam 10-12 éves... az meg nem most volt... mostmár a legtöbb fiatal között sem divat, de a normális emberek elfogadják, mitn bármi mást... nem lesz az ember idióta, vagy bármiben különböző/lejjebbvaló másoktól, attól, hogy dohányzik. ezt csak a mindenttudó antidohányosok gondolják.
2011. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!