Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó fiúk, válaszolnátok...

Dohányzó fiúk, válaszolnátok nekem néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Mióta cigizel? Miért szoktál rá?


2. Kb. mennyit szívsz?


3. Milyen cigit szívsz?


4. Foglalkoztat-e a leszokás gondolata? Ha igen, próbáltad már? Miért nem sikerült?


5. Gondolkodtál már az elektromos cigaretta (e-cig) vásárlásán? Ugyanazt az élményt adja, ott is lehet szívni, ahol tiltva van a hagyományos, szagtalan, és szinte ugyanazt az érzést adja. Mit szólsz ehhez? :D


6. Van valami rossz élményed amiatt, mert dohányzol? Akármi lehet, pl. nem bírsz kiülni egy filmnézést, stb.


Köszi a választ! Megy a zöld kéz, ha hasznos a válasz! :D


2011. okt. 7. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de miért csak fiúk válaszolhatnak? :D
2011. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Kb 3 éve cigizek, egy buliban szoktam rá.

2. nem vagyok egy nagy dohányos napi 3-4 szállal el vagyok de vannak olyan napok amikor nem gyújtok rá.

3. Bondot vagy golden gaet cigiket szívok de néha ha úgy adódik kék multit vagy arany marlborot is elszívok alkalom függő

4. Foglalkoztam a leszokással sőt le is szoktam úgymond 1 éve de vissza is szoktam mivel akkor voltak olyan pillanataim az életbe hogy nem bírtam ki nélküle :S

5. Az elektromos cigarettát a párom használja néha én is szoktam tervezem hogy magamnak is veszek egyet de még nem jutottam el odáig. Azt majd akkor fogom meg ejteni ha már a leszokáson leszek.

6. Tulajdonképpen nincs semmi rossz élményem ezzel kapcsolatban tehát én nagyon sokáig kibírom dohányzás nélkül. Munka időbe csak akkor gyújtok rá ha el kell mennem egy X helyre árúért vagy egyéb másért főleg amikor autóba ülök, de ez is ritka csak itthon dohányzok vagy valami buliba.

2011. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Egyébként a kérdéshez elfelejtettem kiírni, hogy kort is írjatok... :Đ

2011. okt. 7. 21:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Kb egy éve dohányzom, mert "szeretek" dohányozni, szeretem a jó cigik izét, de főleg bulikban szoktam rá

2. hát van amikor hetekig nem szívok, van amikor naponta fél dobozzal

3. most a kedvencem az új kék mentolos malboro (blue frost)

4. nem érzem magam nagy dohányosnak, pl egész szeptemberben egy szálat nem szívtam el.:) szóval nem foglalkoztat egyenlőre

5. igen gondolkodtam, de mellette rendes cigit is szívnék:)

6. egyszer nagyon rosszul lettem mikor magamnak tekertem cigit:) kicsit nagyon erősre sikeredett


18f

2011. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

1. 11éve

2. egy-két doboz

3. tekerem

4. nem próbáltam még leszokni

5. nem tetszik az elektromos cigi

6. nem ülök repülőre miatta, a vonat/busz is húzós, és nem járok moziba, vagy egyéb füstmentes helyekre, de igazából ezek nem is hiányoznak

2011. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1. 6 éve dohányzok vagy 7 nem tudom nem számolom, hogy miért szoktam rá fogalmam sincs de ez van.

2. Max egy dobozt szívok el naponta de van hogy annyit se

3. Amolyan vegyes cigit szívok én magam töltöm így olcsóbb is sokkal mint ha boltba venném.

4. Volt egy le szokós időszakom de sose tartottam be mert akkor voltam pálya kezdő és elég nehezen ment valamint csomóan megszívattak így az idegeskedés miatt nem jött össze a leszokás...

5. Ez az elektromos cigaretta nem rossz ötlet, egyik ismerősömnél már kipróbáltam ez akkor jó ha hosszabb ideig vagyok olyan helyen ahol nem gyújthatok rá és akkor ez jól jön mivel csak pszichésen megy ez és közben semmit nem károsít valamint mindenhol legálisan használható és nem káros az egészségre sem. Szerintem ez nagyszerű találmány.

6. Hogy van-e rossz élményem ezzel kapcsolatban nem emlékszem rá, persze hosszabb ideig ki bírom rá gyújtás nélkül de ez ritka eset mivel meló helyen akkor mehetek ki amikor akarok, moziba meg ilyen helyeken ki szoktam bírni.

25/F

2011. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1. 17 éves korom körül kezdtem el, először ismerősöktől vettem egy-egy szálat, később vettem magamnak egy-egy bulira, utána sajnos egyre többet, nemcsak buliban, így kialakult a függőségem.


2. Változó, hogy mennyit, napi 10-12 szál körül vagyok, egy doboz elég úgy két napig, de ha stresszelek, vagy valamiért ideges vagyok, sajnos előfordul hogy elmegy 1 doboz/nap.


3. Piros Multifiltert szívok a leggyakrabban, nagyon nem is veszek mást, csak ha ritkán nincs a boltban. Ilyenkor Piros West, esetleg Piros Marlboro.


4. Igen, nagyon sokszor foglalkoztat. Kétszer próbáltam, az elsőt egy hét után, a másodikat 1 hónap után buktam el, mert sajnos beültem egy füstös helyre ismerősökkel, muszály volt rágyújtanom.


5. Gondolkodtam rajta, egyelőre még nem terveztem, hogy vegyek egyet, de ha következőleg megpróbálok leszokni, mindenképp be fogok ruházni egyre. Próbálni ugyan még nem próbáltam, de jókat hallottam róla.


6. Nagyon sajnálom azt a pénzt, ami elmegy cigire, nem szeretek belegondolni, mennyi pénzt is jelent ez. A filmeket, utazásokat gond nélkül kibírom, ezzel még nem volt problémám. A cigi miatt romlott a sporteredményem, amit régebben 8 perc alatt, azt ma 12-13 perc alatt futom, konditeremben egy futópadon, vagy biciklin hamar kifulladok, rosszabbul megy az egész edzés, ezért is szeretnék leállni.

2011. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, különben 22/F
2011. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Matthew001 ***** válasza:

1. 3 éve cigizek, volt 1-2 depressziós periódusom és úgyéreztem segít.

2. Évközben 1 doboz körül, nyáron másfél is megesik.

3. Kék Dunhill, Arany Marlboro, Kék Camel amiket úgy szoktam, de az előző 2 a valószínűbek.

4. Minden héten foglalkoztat, háromszor próbáltam meg, egyszer sikerült fél évre leszokni, aztán visszaszoktam és azóta kétszer nem sikerült.

5. Sose gondoltam rá, sokan mondják, hogy jó de valamiért nem vonz a dolog.

6. Annyira nincsen, még a gimiben egy nap kibírása volt egy halál, de azóta úgy igazán nincs semmi bajom vele.


20/F

2011. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. kb 5 éve akkori barátnőm cigizett így egy idő után elkezdtem én is mivel mindig azt éreztem


2. 3-4 szálat szívtam naponta, de volt hogy több napig semennyit, de volt h 1 dobozzal is elment egy nap.


3. Kék viceroyyal kezdtem.:D Aztán Kék multi, kék szofi, piros multi, Arany malbi, Zöld malbi, Kék malbi volt az utolso doboz cigim.


4. Foglalkoztat. Most épp leszokoban vagyok. Holnap lesz két hete, hogy nem gyujtottam rá. 1x már megpróbáltam, 1 évig sikerült. Utána visszaszoktam.. Társaság miatt. Buliba rágyújtottam és hip hopp vissza is szoktam... :/


5. Igen most is gondolkodok rajta, hogy be kéne ruházni egyre, csak nem tudom hogy milyen. Ha ki tudnám próbálni akkor el tudnám dönteni, hogy rendelek e, de így látatlanba nem szeretnék, ahhoz túl drága.


6. Nincs. Kibírtam mindig az utakat a filmnézéseket....

Mondjuk egyszer hánytam 1 doboz piros malbi elszívása után, de az lehet nem csak a cigi miatt volt hanem a fél üveg whiskey is közrejátszott benne... :D De azóta még a piros malbi szagát is utálom...


19/F

2011. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!