Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan lányról, aki néha elszív egy-egy füves cigit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 12:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartom se többre , se kevesebbre emiatt. Nem látom se jobbnak ,se rosszabbnak. Nem ítélkezem, csak nem szabad túlzásba vinni.
2011. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
23%
En azt gondolom hogy kb. 10 ev mulva mar a koporsoba fog fekudni.Mint tudjuk eloszor fuves cigi aztan koko aztan megerosebb szerek. Nezzuk csak mag 80 eves alkoholista bacsit latni de 80 eves drogost nem....
2011. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
55%

(fili)

Azt, hogy szar ha csak ezzel tud ellazulni.

Aztán jön a pia meg a többi drog.

2011. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%
utálom az olyanokat akik olyan tudatlanok mint a 2. válaszoló.... na ők a tudatlanok... én azt gondolom am az ilyen csajokról, hogy nem gáz, mért lenne, nem itélem el, de én sem tartom többre senkinél őket. néha mindenkire ráférhet egy füves cigi
2011. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
Sztem nem gáz, ha nem viszi túlzásba. Ülj le mellé aztán filozofáljatok. 80 éves alkesz bácsit amúgy nem látsz. 80 éves füvest Hollandiában simán el tudom képzelni. Alkohol sokkal károsabb, plusz az a kapudrog nem a fű.
2011. aug. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
100%
én lányvagyok és aztgondolom hogy nem baj énis szoktam :D de most mértékkel enyi :D
2011. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy buta. Nincs rá szüksége akkor minek szívja? Csak a pénz megy el vele, meg az agya.
2011. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%

Hello!

Ettől szerintem nem leszel, se több, se kevesebb, de azért örülnék, ha inkább ilyen lányok lennének, és nem olyanok, akik minden szombaton beb@sznak, a hányásukban fetrengenek, és ha nem a detoxban vannak akkor összefekszenek fűvel-fával...

A lényeg, hogy ne vidd túlzásba...

Innentől nem a kérdezőnek, és az értelmes válaszolóknak szól a hozzászólásom...

Kedves AntiFüvesek!

Miért van az, hogyha valamit bemond a média, akkor az egyből szentírás?

Miért van az, hogy egyetlen ilyen témával foglalkozó oldalt se olvastatok, de mégis megmondjátok a frankót? (Vagy ha mégis olvastatok volna, akkor "Ez az oldal hülyeség, a Blikk biztos jobban tudja...")

Amúgy lehet látni 80 éves füvest, csak ő nem úgy néz ki, mint egy 80 éves alkoholista...

Végül jönnek a kedvenceim:

"Aztán jön a pia meg a többi drog."

Ha nem lennél lusta utánna olvasni annak, amit írsz, akkor tudnád, hogy mekkora baromságot gépelsz... Ugyanis van egy olyan gyönyörű adat, hogy 14,600,000 rendszeres kender fogyasztóból 200,000 lett rendszeres heroin fogyasztó...

"Csak a pénz megy el vele, meg az agya."

Itt az a lényeg, hogy miután betiltották, kellett valami amivel elveszik a kedvét a tudatlan embereknek... Ezt azzal érték el, hogy az említett médián keresztül hülyeséget sugároztak, mint például a "Reefer Madness", ami lényegében arról szól, hogy egyetlen füves cigitől, az ember megőrül (Remélem mindenki tudja, hogy ez nem így működik)... (Amúgy milyen jól működik még mindig a média hatalma =))

A másik dolog az agysejt pusztításról, az egy bizonyos kísérlet, amiben majmoknak adtak füvet, hogy majd boncolásnál bármi rendellenes van azt majd lehet a fűre fogni... Az elképzelés egyszerű, de közbe jön egy kis buktató, és ha a kisérlet nem sikerül, akkor állam bácsi nem örül... A buktató csak annyi volt, hogy a majmok nem akarták szívni a füvet, de valaki kitalálta, hogy minek humánus kisérlet, amikor el lehet érni, hogy ne önszántukból szívják a füvet, hanem kapják maszkból... Ez mindenkinek tetszett, ezért elkezdték naponta 5 percen keresztül maszkba vezetik a tömény THC-t... A majmok hamarosan lefordultak, a fulladás álltal és az egyetlen amit találtak, az annyi, hogy pusztultak az agysejtek... Ez másnap főcím lett az újságokban, és máris mindenkibe benne volt ez a tévhit, hogy agysejteket pusztít... Viszont aki figyel, az észreveszi, hogy fulládás miatt haltak meg az ártatlan füves majmok, és mint tudjuk (Remélem ti is tudjátok), a fulladás miatt nem kerül oxigén az agyba, ezért az agysejtek elpusztulnak... Ezután még néhány vállalkozó kedvű füves orvos megcsinálta normálisan a kisérletet, és láss csodát, itt nem volt elváltozás... Szóval röviden a kender miatt nem pusztul az agysejt...

Remélem volt aki elolvasta, és nem feleslegesen gyötörtem a billentyűzetet...

2011. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%
01.36 vagyok. Elolvastam, nem értek veled egyet. Na most én csak annyit szeretnék közölni, hogy azért olvasunk, meg hallunk olyanokat, hogy a fű nem helyes, mert így is van. De most hogy nézne már ki az, ha olyanokat mondanának amiket te itt leírtál. Hogy teljesen rendben van, nem károsítja az agyat. Szerinted ez a fiatalokra hogy hatna? Elrettenteni kell őket nem megnyugtatni, hogy teljesen jól van, ha szívsz egyszer, kétszer. És inkább italozzon, mint füvezzen. Mert később más cuccokat is kiakar majd próbálni, és ki is fog. És oké amit az elején elmondtál, hogy detox meg mittudomén, de hát csak az kerül detoxba aki nem ismeri a határokat. Az a valaki aki nem ismeri akkor fű vagy alkohol ide vagy oda, ugyanúgy megtörténik és csak a baj lesz.
2011. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

A Kender még véletlenül sem azért lett betiltva, mert elszívsz egy spanglit, és másnap már túladagolva fekszel a herointól... Ha utánna nézel, akkor csak olyan embereket találsz a betiltás mellett, akiknek ebből hasznuk van, vagy kimosták ezzel az agyát... Az első ember aki a betiltást javasolta, annak is csak annyi baja volt, hogy a papírt elkezdték nem fából, hanem Kenderből készíteni, és ez neki pénzügyileg nem kedvezett... Szóval még véletlenül sem azért hallunk rosszat a Kenderről, mert az igaz...

Én azon a véleményen vagyok, hogy inkább Fű, mint alkohol, és az érveim:

Alkohol: Pusztítja az egyetlen sejtet, ami sosem újjul meg, tehát azt a keveset ami van nem kéne ezzel mérgezni... Károsítja a májat... Könnyebb túladagolni, mint a Füvet... Agresszív leszel tőle... Rászokás keményebb, mint a Fűnél... Most kb. ennyi jutott eszembe...

Kender: Ha sodorva szívod, akkor annyival több káros anyag jut a tüdődbe... (Azért ne felejtsük el, hogy Budapeten egy nap alatt több káros anyag jut a tüdődbe, mint egy cigitől...)

Az előző szövegben leírtam a keménydrogokra átszokók statisztikáját, és abból az derül ki, hogy kevesen vannak... Viszont ez a statisztika nem tér ki arra, hogy Kender nélkül is vannak kemény drogosok, akik elmennek diszkóba és egyből mélyvízbe csobbannak, az alkohol, és az extasy mellé... A Fű melett szól az is, hogy nem nagyon lehet túladagolni, ellenben az alkohollal, ami igen sokszor megtörténik...

Amúgy a továbblépéssel kemény drogokra, az alkohol fogyasztásról, a túladagolásról, és a határok átlépéséről az a véleményem, hogy aki hülye, az haljon meg =)... (Nem leszek álszent, én is voltam már kész, de nem annyira, hogy másoknak kelljen megmenteni az életem... (Ez alkoholtól volt...))

Azért írtam, hogy haljon meg, mert volt egy bizonyos Darwin, aki valami olyasmit mondott, hogy a fajok gyenge egyedei nem szaporodó képesek, így nem képesek tovább adni a gyenge génjeit, így tovább erősítik a fajt, mert csak a dominánsok tudják tovább örökíteni a génjeiket... Ebből az jön, hogy akinek detoxra van szüksége, annak hibásak a génjei, hiszen saját magukat mérgezték meg, és ha tovább örökíti a génjeit, akkor ez a hibás tulajdonság bekerül az egészséges populációba, és ez nem kedvez a fejlődésnek...

Megint eltértem a témától... Szóval a lényeg az, hogy aki nem elégszik meg a fűvel, hanem tovább megy pl. a heroinra az megérdemli, hogy meghaljon, és halálával erősítse az emberi tökéletességet... (SZERINTEM)

Végül pedig, a kérdező szerintem semmi rosszat nem tesz azzal, - se magára, sem másokra nézve - hogy elszív néha-néha egy spanglit...

Remélem nem sértettem meg senkit...

2011. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!