Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés cigizni?

Milyen érzés cigizni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
egyszerűen fantasztikus, imádnivaló, élvezetes, érzéki, izgalmas!!! ;)
2011. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki...

Szerintem olyan semmilyen. Beleteszel valamit a szádba amit megszívsz és a füst lemegy a torkodon aztán vissza fújod. :DD Többször is próbáltam és szerencsére nem szoktam rá szóval úgy nagyon igazán nem tudom milyen "érzés" lehet a legtöbb láncdohányosnak.

2011. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Nagylányos, vagy nagyfiús. Meg rohadt büdös lesz tőle a szád. Csíp is. Szal érdemes elkezdeni.
2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hangulattól függ. meg h mennyi ideje cigizel. nekem pl jóleső és megnyugtató , útközbe , beszélgetéshez, kávéhoz , sörhöz stb. de a rászokást nem ajánlom mert nagyon durván nyeli a pénzt és nem jó érzés kattogni rá :D
2011. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A mentolos LD az jó mert azt akarom próbálni de kérném a véleményeteket...
2011. szept. 3. 22:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Részegen nekem jó volt. :D Józanon vagyok annyira normális, hogy nem cigizek. :)
2011. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
94%

Ne cigizz! Szar dolog egy idő után, lehet fiatalon vagány dolognak tűnik, de akkor vagy vagány, ha nemet tudsz mondani a dohányzásra!


UI: Az LD a legszarabb cigi amit életemben szívtam!

2011. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
A mentolos az nagyon jó, és egészséges. Akik ilyent szívtak, azoknak 1 évvel később vágták le lábát. És csak az egyiket. Így sokkal jobban tudtak ugrálni a konyhaasztal körül.
2011. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó! Imádom amikor megszívom(valami jó erőset) és érzem ahogy karcolja a torkomat:) Főleg reggel az első, mindig beszédülök tőle, és hirtelen vidám leszek:D
2011. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
66%
Egyáltalán mért akarod kipróbálni? Akkor már inkább próbáld ki a vizipipát
2011. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!