Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit jelent az hogy rajtamaradn...

Mit jelent az hogy rajtamaradni érzelmileg a herbálon?

Figyelt kérdés

mer ugy érzem magam mintha még mindig bellenék szíva de már negy csinálom most próbáltam 4 hete ki és még mindig érzem!

rajtamaradtam??


2011. szept. 23. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy lelkileg válik függővé valaki, nem fizikailag.
2011. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rosszak ezek a herbálok, egyre inkább ez a tapasztalatom, én pedig nem füvezek...
2011. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még hány kérdést fogsz írni herbálos srác? Nem tudjuk mi a f.sz bajod van , menj el egy rendes orvoshoz ,de ne egy dohányos fórumon keress válaszokat...
2011. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mr.brown ***** válasza:
Ha beakarsz álli akkor szerintem ne ilyen szar herbálokat szívj, hanem ott a jó öreg fű.Ki tudja milyen káros hatásai vannak ennek herbálnak.
2011. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hányszor akarod még megkérdezni?
2011. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Uh en is szamithatok a tamadasokra mert 10x irok. Most tulajdonkeppen ugyanannak a sracnak valaszolok?


Roviden: A herbal fuvek, kulonboz gyogynovenyek (alapbol nem okoznak euforiat) szintetikus THC-val atitatott, tiltolistan nem szereplo uj, de pont ezert nagyon veszelyes anyagok. A professzor, aki a 90-es evekben letrehozta a vegyuletosztalyt teljesen mas kutatasi cellal: ova int hasznalatuktol, es inkabb a marihuanat javasolja aminek tobbe kevesbbe kiszamithatoak a mellekhatasai. Ami engem legjobban zavar, az a fogyasztok felelotlensege es a valaszadok primitiv arrogans intoleranciaja. Roviden: Kiserleti patkanyt jatszol olyan kemiai anyagokkal, amik sokkal veszelyesebbek mint gondolnad (nem feltetlenul aposztrofalja orosz ruklettkent a professzor) es sok kozuk nincs a THC-hoz, senki nem ztudja melyik anyag mihez kapcsolodik es mit okoz. Tehat senki ne csodalkozzon azon, ha 4 hete nem jon le, es igenis a szinti a felelos. Tanacsokat en nem tudok adni mivel nem vagyok orvos, de midnenkinek felhivnam a figylemet arra, hogy ez a tema nagyon nagyon veszelyes, csakugy mint az RC es designer drogok. Es azt a naiv hozzaallast, hogy az van rajta amit rairnak ideje lenne elfelejteni vegre egy profitorientalt tarsadalomban. (amugy ha jobban megnezed midnegyiken rajta van, emberi fogyazstasra alkalmatlan" Ha valaki normalis beszamithato korrekt orvosi vagy laboreredmenyeket eseteket tud, az ossza meg azonnal.

2011. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs mar en is huyleseget irok, ezek a "herbal fuvek" konkreat research chemicals es designer kategoriaba sorolt szerek, hasznalatuk nem hogy karos, vagy veszelyes, hanem egyszeruen ISMERETLEN! jobban jarsz ha heroint probalod ki, kevesebb psziches torziokra szamithatsz es legalabb tudnak kezelni. Durvan hangzik, nem biztatlak, de igy legalabb megerzed a problema sulyat.
2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!