Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizek hogy mongyam el a...

Cigizek hogy mongyam el a szüleimnek? F/12

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon mérgesek tudnak lenni
2011. okt. 17. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyre korábban kezdik az emberek. már csak azt lehet várni, hogy 8 éves a gyerek, és lóg ki a cigi a szájából.. ilyet.

nagyon tönkreteszed magadat ilyen fiatalon, hogy tudd. főleg, h nem fogsz tudni leszokni róla.

2011. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Megállhatsz a növésben, vagy gátolja a növekedést.
2011. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 LadyLee ***** válasza:

Impotenciát okozhat.


Szóval ha inkább azzal szeretnél néhány év múlva felvágni a haverok előtt, hogy mennyi csajt döntöttél meg, akkor szerintem a cigit egyelőre mindenképpen felejtsd el.

2011. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hagyd abba! Én is ennyi idősen kezdtem, mostmeg 26 éves fejjel szenvedek, mint a kutya, hogy le tudjak szokni. Most a te kedvedért kiszámoltam: 2 millió 150 ezer körül költöttem cigire az elmúlt 13 évben.

Tedd inkább félre az árát, és járd körbe a világot!

2011. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
12 éves kisgyerek vagy, és még helyesen írni sem tudsz. Hiába kezdenék el papolni, vagyis kezdenénk meg kezdtünk, úgyis a saját károdon fogod tapasztalni az egészet, ha nem szoksz le. A szüleidnek meg gratulálok, hogy így neveltek, hogy máris cigizel, sőt még őszinte sem vagy velük.
2011. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ember: 12 évesen semmi még letenni, rá se szoktál még...
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A HÁTADRA FÖG NŐNI EGY 3. FÜTYI!:O
2011. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szia:) Én most 13 vagyok és már lassan több mint 1 hónapja cigizek és én is elgondolkoztam azon,hogy elmondjam-e szüleimnek de úgy döntöttem,hogy nem.2 lehetőség van vagy megengedik egy jó adag lelkizés után azzal a feltétellel,hogy ők osszák be pl.napi 1 szál vagy ilyesmi vagy megtiltják veszekedni fognak veled stb stb sorolhatnám.Én úgy döntöttem nem vagyok kíváncsi,hogy az én szüleim melyik csoportba tartoznak.Nem tudom azóta elmondtad-e vagy leszoktál vagy valami de én biztos nem mondanám el szüleimnek.(Őszintén azért is mert akkor anyum leülne velem lelkizni és akkor mindig azt érezteti velem,hogy konkrétan szégyenkeznie kell,hogy én vagyok a gyereke.Szerintem apám lenne az aki legelösször feldolgozná az egész cigi témát akár hány évesen mondom el)
2015. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a jó ku@va any@tok g@ci anti dohányos emberek sz@nalom világban élünk..
2020. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!