Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mekkora bajt jelen, ha egy 16...

Mekkora bajt jelen, ha egy 16 éves fiúnak tüdőtágulása van?

Figyelt kérdés
Nagyon veszélyes ez? És hogy fog kihatni az elkövetkezendő években? Gyógyítható?
2011. okt. 21. 23:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jelent*:)
2011. okt. 21. 23:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Előtte mennyit dohányzott?
2011. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
eleget, átlagban kb. napi 7-8 szál
2011. okt. 21. 23:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Obstruktív tüdőtágulat több évtizednyi dohányzás után alakulhatna ki (nem egy tüdőorvos mondta ebben szenvedő rokonomnak), azért 16 évesen még nem amiatt alakulhat ki.

Attól függetlenül állj le a cigivel, mert a meglévő problémát viszont súlyosbíthatja!

Nem akarlak elkeseríteni, de azért ez tényleg egy komoly betegség, vedd te is komolyan.


[link]

2011. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sz*rul hangzik minden esetre ha tüdőtágulásod van a szó legszorosabb értelmében.Akkor több levegőhöz jutsz mint mi.A cigiről meg szokj le.
2011. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit nézz utána a dolgoknak mielőtt okosakat benyögsz, nem fog több levegőhöz jutni, pont, hogy fulladás és légszomj alakulhat ki miatta, súlyos eseteknél tüdőtranszplantáció is szükséges lehet.
2011. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akinek olyan problémái vannak amit orvosnak kell látnia annak nem ide kéne irogatnia ha nem orvohoz kéne mennie.Egyenlőre Ő a szakember nem Te a Googleből össze ollózott diagnózisoddal...

A doki mond rá majd neki vmi gyógymódot is.:)

2011. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem az ujjából szopta ki, hogy ez lehet a baja, ebből meggyógyulni se fog, szóval sokat fog találkozni mostantól a tüdőorvossal és nem a googleból szedtem a tudásom drága, rokonom szenved ebben a betegségben.
2011. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ilyen okos vagy adhatnál szegény srácnak vmi tippet, mert nem a kérdésére válaszoltál.:)
2011. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom a rokonod, minden esetre a nevetés sok mindenre gyógyír mert Én úgy gonodlom máshogy nemtudok segíteni a Kérdezőnek azon kívül hogy maximum megnevetettem.Te meg belém kötsz.Gondolom egyet értünk abban hogy a srác problémája nem ezen az oldalon fog megoldódni.Majd a dokinál sajnos.:S
2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!