Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy derült ki, hogy cigizel/c...

Hogy derült ki, hogy cigizel/cigiztél hány éves voltál?

Figyelt kérdés

szülők hogy reagáltak stb...

kort nemet is írjatok és, hogy milyen cigit szívtatok/szívtok


2011. okt. 24. 23:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
'90-es évek, 14é voltam a barátnőm miatt buktam le, épp szobámban cigiztem, mikor keresett és apám csak úgy benyitott..annyit mondott, h meg ne lássam..aztán nem is látta! Eleinte napi 3szálat mind a hárman így egyeztünk meg. Változó volt akkoriban kipróbáltunk jó párat. Szivart egy haverral később, aszem meggyes volt. Volt hogy leszoktam félévre maj' vissza, maj csak néha..kedvtől is függ. 33/N
2011. okt. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi a választ, írjatok még
2011. okt. 24. 23:59
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első szálam nagyapámtól loptam.Pakli volt a cigi neve XD 9 éves voltam. Később folyton lopkodtam tőle, ő nagyon sokat szívott napi 2-3 doboz is elment, sose vette észre h pár szál hiányzik...legalábbis azt hittem, Majd egy év múlva megkínált vele.Nem mertem elfogadni és soha többet nem loptam tőle.Utána már mi magunk vettük meg a cigit. Akkoriban még nem volt törvény, hogy csak 18 éven aluliak vehetik.Már nem emlékszem ,hogy a Pakli ciginek milyen volt az íze, de állítólag kegyetlen rossz.Gyerekkoromban szofit vettünk, később a multit, majd mikor már dolgoztam rákaptam a marlborora. Ma is az a kedvencem, de nagyon drága így sajnos most szofit szívok:S

29/N

2011. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vettem meg az első dobozt, reggel iskolába menet elszívtam 1 szálat, és azt mondtam, hogy én nem fogok rászokni, csak egy pár szálat naponta. Aztán már elkezdtem hazafele menet is cigizni, olyankor mindig megérezték otthon, volt kiabálás, de kb egy év alatt elfogadták, hogy cigizek. Kék multival kezdtem, utána barna szofi, most piros marlborot szívok, az a legfincsibb:D A reggeli egy szálból most napi egy doboz lett, azaz 650huf/nap. 18F
2011. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

:)

írjatok még

2011. okt. 25. 23:21
 6/24 anonim válasza:

hello


én 17é vagyok 15é-esen lebuktam, hát ne tud meg addig kellet szívnom ammig nem okádtam, azóta a füstjét se szerettem, de szüleim persze füstölnek mint a gyárkémény.

2011. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
úristen akkor ne haragudj, de a te szüleid idióta brutális emberek :s
2011. okt. 26. 17:02
 8/24 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen szülök, az exem is így járt, még gyerekként megkínálták cigivel és itallal, viszont nem szokott rá egyikre sem..nevelési célzattal..ismertem olyat, akinek anyja vette meg cigit.
2011. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Húú az jó leszoktató modszer, ha hányásig kell szívni:D Apám is így hagyta abba amikor lebukott, utána az utcán is rosszul lett, ha megérezte a cigiszagot:D Velem is ezt kellett volna csinálni.
2011. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
velem is ezt kellett volna csinálni...
2011. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!