Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudok rájönni, hogy...

Hogy tudok rájönni, hogy dohányik-e a fiam?

Figyelt kérdés
Mindig cigiszagúan jön haza, minden egyes áldott nap. Erre az a válasz, hogy ide vagy oda beültek. Sosem találok nála sem cigit, sem dobozt, semmit. Próbáltam már kiugratni a nyulat a bokorból, de hiába. Szeretetek? 16éves..
2011. okt. 25. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kabátzsebben/nadrágzsebben dohánymorzsa. Ha nincs, akkor vagy tényleg nem cigizik, vagy nem nála van. :D

Amúgy ha sokat cigizik, besárgulhat tőle az a két ujja, amivel tartja.

2011. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy valószínűleg igazat mond?!


Ha úgy nevelted, hogy őszinteségen alapuljon a kapcsolatotok, akkor úgysem fog hazudni! Ne akarj mindenáron rácáfolni arra, amit ő állít!

2011. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
szagold meg az ujjait!
2011. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha én magamból indulok ki akkor nem tartja magánál hanem mielőtt haza megy el dugja valahova vagy én pl a zoknimba dugtam vagy a gatyámnak az öv részéhez.Amikor pedig nem tudtam sehova dugni például ilyen esős időbe.Sok helyre el lehet hogy a szülő ne vegye észre.
2011. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt jól megfogalmaztam.Tehát amikor ilyen esős idő volt akkor tettem a zoknimba meg ilyen helyekre.
2011. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos hogy dohányzik, főleg ha nincs nála. Az egy dolog hogy cigiszagúan megy haza mivel az a ruhán akkor is érződni fog ha a mellette lévő ember dohányzik vagy a környezetébe dohányoznak, én anyám egyszer véletlenül a mosókonyhába cigarettázott és csomó ruhámon érezni lehetett a bagó szagot az öblítő helyett. Egyenlőre ne gyanakodj rá ne is kérdezz tőle semmit majd ha nem figyel akkor finoman nézd át a kabátzsebeit táskáját meg egyéb dolgokat, vagy menj közel hozzá mintha csinálnál valamit és szagold meg a száját az újait is akár. ezt lehetőleg úgy csináld hogy ne erre gyanakodjon, mert ha ezzel rendszeresen állsz elő akkor akár felkészül arra hogy mire hazaér ne legyen semmije se büdös, simán megcsinálhatja ha van esze.
2011. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A cuccait már átnéztem, és a kezén érezni lehet. De én nem dohányzok és nem nagy tudom megítélni. Nagyon szeretnék hinni neki, hogy nem..
2011. okt. 25. 21:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálok segíteni, én már átéltem ezt:D Szagold meg az ujját, anyám úgy megérezte délután, hogy reggel szívtam el a cigit. Valaki írta a dohány morzsát, az is jó ötlet, nekem is mindig teli van vele a zsebem. Szagold meg a kabát ujját, ha cigizik akkor ott erősen cigiszagú lesz. Amúgy ne hidd azt, hogy annyira hülyék vagyunk, hogy nem tudjuk eldugni a cigit:) Én mielőtt bementem az ajtón, beraktam a kapucnimba, és felakasztottam a fogasra. Amikor éppen nem látott senki, beraktam a zsebembe, fel a szobába, és be az asztal alá. Amikor erre rájött anyám, utána következett az, hogy beraktam a zoknimba:D A hosszú nadrágtól nem lehetett látni. És még ezer féle lehetőség van. Engem egy éven keresztül próbáltak minden félével eltiltani a cigitől, most már előttük szívom. Ha olyan makacs mint én akkor te sem fogod tudni leállítani. Majd ő is rájön, hogy szar, de akkor már nem biztos, hogy le tud szokni. Én most próbálom abbahagyni, mert kezdek rájönni, hogy értelmesebb lenne azt a napi 650 forintot a motorba tölteni. Sok sikert:D 18F
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is le akarom rakni. egyébként meg lehet hogy tényleg igazat mond, dehát a szülők már csak ilyenek (joggal). De még midnig jobb mintha inna, vagy drogozna.
2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Úr isten, egy 16 éves fiú cigizik. Hallatlan, ördögtől való dolog. Soha nem hallottam még ilyet.
2011. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!