Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudok rájönni, hogy...

Hogy tudok rájönni, hogy dohányik-e a fiam?

Figyelt kérdés
Mindig cigiszagúan jön haza, minden egyes áldott nap. Erre az a válasz, hogy ide vagy oda beültek. Sosem találok nála sem cigit, sem dobozt, semmit. Próbáltam már kiugratni a nyulat a bokorból, de hiába. Szeretetek? 16éves..
2011. okt. 25. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Azért remélem a nagy bizalom közepedte jópárszor átkutattad az összes cuccát :) És ne felejtsd el elmondani neki, hogy a cigi rossz, biztosan nem tudja!
2011. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
18:49 vagyok. Azzal semmire nem mentek, hogy elmagyarázzátok a cigi káros hatásait, tudjuk mi azt nagyon jól, de fontosabbnak gondoljuk a menőzést, mint az egészségünket. Engem sem érdekel az egészségem, de azt már tudom, hogy nem lettem nagyobb amióta cigizek, és nem kellett volna rászokni. Leszokni meg próbálgatok, de ha 1 napig nem gyújtok rá akkor teljesen kész vagyok.
2011. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jaaaj nem csak menőzés miatt lehet szívni a cigit, van aki a hangulatát és az ízét szereti.

amúgy ha észre is veszed hogy cigizik hagyd rá, mond meg neki, hogy ha akarja szívja, de ti nem szeretnétek, hogy cigizzen mert káros és nem akarjátok, hogy az egészsége rovására menjen. Ha mégis cigizni akar hát tegye, de akkor ésszel és ne tagadja a szülők előtt

2011. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ha cseszegeted csak eljátszod a bizalmát és ígyis-úgyis szívni fogja
2011. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, és részben egyet is értek velük. De nem szeretném hagyni neki, hogy szívja, nem a szülői szigor miatt, hanem azért, mert az apja 4évvel ezelőtt halt meg tüdőrákban :( Nem akarom az egyszem fiamat is elveszíteni a cigaretta miatt :(
2011. okt. 27. 06:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor ülj le vele és mondd el neki ugyanezt.
2011. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!