Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Belelehet halni első alkalommal?

Belelehet halni első alkalommal?

Figyelt kérdés
Ha legelsőnek szívsz Marihuanát belelehet halni (vagy csak akkor amikor nagyon töményet szívsz?) nem akarom kipróbálni!!! csak kíváncsi vagyok rá (de én a füvet nem tartom drognak :D)
2011. okt. 30. 17:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
17:51 válaszolónak igaza van . az az 1 jó lenen ha nem lenne illegális. mert a mai fiatalok már minden kipróbálnak állati vegyszerek meg növényi tápok meg ilyesmiket és ezekkel bemész a kórházba a ló_sza se tud segíteni mert nem ismerik rá az ellenszert és nem :(
2011. okt. 30. 18:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Hollandiába biztosan keményebb a cucc azért...
2011. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért:


"A haverom füvezett.Aztán megállapította az orvos hogy az epilepsziát attól kapta.De nekem mindegy."


Nagyon nagy butaság amit írsz.

Annyiba igaz, hogy előhozhat dolgokat, de nem attól lett epilepsziás.

Való igaz, ha valakinek van valami rejtett mentális/idegi betegsége, a fűtől (és egyéb drogoktól is) előjöhet, mivel ezek az idegrendszerre hatnak, de a fű maximum előhozza a rejtett betegséget, ami amúgy is bennünk van (és bármi mástól is elő fog jönni idővel), nem pedig az okozza.

Azért nem ugyanaz a kettő.


Kérdező.

Meghalni biztos nem fogsz tőle ezt garantálom.

A fű azon drogok közé tartozik amit NEM lehet túladagolni.

Ha túl sokat szívsz, vagy kihányod, vagy elalszol tőle.

L/24

2011. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nekem egy ugyanilyen kérdésemet leszedték...:D
2011. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
höhö :D leszedték
2011. nov. 21. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!