Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hiszi pár nemdohányzó...

Miért hiszi pár nemdohányzó hogy az ő jogaikat mások jogainak sértésével lehet fenttartani?

Figyelt kérdés
Minek tulajdoníthatóak a gyenge kérdésekre adott még gyengébb fröcsögő válaszok? :D
2008. márc. 18. 16:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen kisérlet.Hozz róla dokumentációt!A kátrány sem károsabb mint az autók füstje.És nekem mint dohányzónak, pláne hogy több pénzzel járulok hozzá a közös kasszáhóz, sokkal több jogom van mint egy nemdohányzónak.
2008. ápr. 22. 07:07
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Látom, hogy 0%-ban tudod használni a válaszom. Hát... sajnállak. Elég sok gondod lehet.


"Nem volt ilyen kisérlet.Hozz róla dokumentációt!"

Delta. Tényleg nagyon látványos volt! Többet kellett volna nézed... de hasonló ment a Spectrumon is.


"A kátrány sem károsabb mint az autók füstje."

A dohány égésekor kb. 4000 féle anyag keletkezik. Az autó meg nem egyenesen a képedbe fújja.


"És nekem mint dohányzónak, pláne hogy több pénzzel járulok hozzá a közös kasszáhóz, sokkal több jogom van mint egy nemdohányzónak."

Már írtam: a nemdohányzó NEM KÁROSÍT senkit!

Te meg pénzzel SEM fogod megvásárolni a jogot, hogy másnak árthass. El vagy tévedve valahol, nem gondolod ?


Egyébként elárulom: a kezeltetésed SOKKAL többe kerül majd, mint a beszedett adó. Ezért IS jött már rá az állam is, hogy valamit tennie kell a dohányzás ellen.

2008. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A dohányzó sokkal kevesebb költséget jelent mint a nemdohányzó.Legalább nézz utána ha hülyeségeket akarsz írni.A robbanomotorok a müködésük során nem ezer hanem többezer egyenként is rákkeltő anyagot bocsátanak a levegőbe.A cigarette füst soha nem ér el olyan koncentrációt

ami hatással lehet a másodlagos füst beszívójára.Ne a tvt bujd hanem nézd meg a kutatási eredményeket.

És ha hülye vagy legalább ne reklámozd.

2008. ápr. 26. 10:18
 14/17 anonim ***** válasza:
18%

Látom, a második válaszom is lepontoztad. Többet most már nem fogok írni, mert nem vagyok mazohista, ne haragudj.


"A dohányzó sokkal kevesebb költséget jelent mint a nemdohányzó."

Ezt vajon mire alapozod?

A sok gyógykezelés, amit TB alapon KELL majd nyújtani, szerinted mennyibe kerül??? Némelyik milliókba, elárulom: egyenként. Mégis mennyi adót fizetsz a cigarettában, szerinted?


"A robbanomotorok a müködésük során nem ezer hanem többezer egyenként is rákkeltő anyagot bocsátanak a levegőbe"

Nem ezer: négyezer.

Egyrészt: az autó ezért el is visz valahova. A dohányos simán csak a képedbe fújja, de nem ad legalább csokit érte.

Másrészt: az autók ritkán vannak zárt helyen. Néhány főutat kivéve (csúcsidőben) - sokkal kisebb a koncentráció.

Harmadrészt, amit a passzív dohányzásról mondtam...

2008. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Mit strapáljátok magatokat? Nem vettétek észre, hogy csúcsbunkó. Az ő foga lesz sárga, az ő szája büdös, és remélhetőleg ő hal meg tüdőrákban, vagy legalább összeszedi az ajak- és szájüreg rák valamelyik formáját.
2008. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Megnézném, ha pl a körúton nem autók pöfékelnének, hanem az autók számával megegyező dohányos nyomná láncban :) és mondjuk a gyalogosok, nem bagóznának.

na, erre csináljunk egy kísérletet :)

2008. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23%
"Csehországban újra megbuktatták a törvényt hogy vendéglátóhelyen ne lehesen dohányozni.Ott nem hülyék, itt még igen" ezt átgondoltad?sztem nem nagyon! ha dohányzol eleve hülye vagy! sztem az olyan embert aki ezt műveli magával akár le is lehet hugyozni annyira nem érdekli a saját maga egészsége, épsége, és még csak egy szava sem lehet!az, hogy dohányzol nem gond, az hogy önző módon rámerőlteted, hogy asszisztáljak a tüdőrákodhoz, az már gond. és utána meg a sok akaratgyenge, önámító, cselekvésképtelen, tüdőrákost a Tb-től (és lehet, hogy pl: beteg gyermekektől) elvont horribilis pénzekkel kell kezelni a társadalom kontójára. persze a legtöbb esetben ez is csak kidobott pénz..na ez is gond. szivem szerint csak a saját tulajdonú ingatlanban engedélyezném, nyilvános helyen egyáltalán nem. vegyétek már észre magatokat mindenkinek hozzátok kell alk-kodnia!! szedd össze magad, és tedd le, akkor majd nem lesz ennyi sérelmed!!!
2008. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!