Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le úgy a...

Hogyan szokjak le úgy a cigiről, hogy ne váljak idegbeteggé 3 napon belül?

Figyelt kérdés
nyugtatót felejtsétek el :D
2011. nov. 9. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm 20:48-as. Ezért állok 64%-on. Megmondom az igazat, és ez senkinek sem tetszik. :)
2011. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

3 nap után eléggé kivoltam. sok durva videot néztem a neten, olvasgattam minden rosszat. ezzel tereltem a figyelmemet rola. ha ettem nem ettem teli magam, mert ugye egyből cigi kell. inkább ettem két oranként pár falatott. cukrokat, rágokat ettem. és az volt benne, hogy basszus 3 napot kibirtam, akkor máskor is kibirnám, de ha rágyujtok akkor semmibe vész a 3 nap. és mindig azt mondogattam, hogy ha most rágyujtok akkor tök rosszul lennék tőle, szédülnék meg minden. mert ugye elteltek már a napok.


most 2 honapnál járok, nem bánom, és 2 honapni nem dohányzás alatt sokat javultam. nem kell kiköpnöm a tüdőm ha lépcsőzöm meg ilyen dolgok. és örülök az ajándék pénznek :)


első két hét szörnyü, de ugy voltam vele, hogy nem az vagyok aki feladja, hanem az, aki megharcol, és eléri amit akar.


amugy 8 évig cigiztem.


22/L

2011. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ugyan ezzel a módszerrel tettem le anno. csak eltelt 3 hónap aztán történt valami és rágyújtottam mert akkor azt sem bántam volna ha valaki fejbelő. ennyi...
2011. nov. 10. 15:56
 14/16 anonim ***** válasza:
A jóféle kender kötelet próbáld meg.
2011. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

azért a linket küldöm mert azt a sok hosszú baromságot nem akarom mégegyszer leírni :)

2012. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nicorette, azt reklámozzák.
2012. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!