Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le úgy a...

Hogyan szokjak le úgy a cigiről, hogy ne váljak idegbeteggé 3 napon belül?

Figyelt kérdés
nyugtatót felejtsétek el :D
2011. nov. 9. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Futással.. nálam legalábbis az vált be. Próbáltam már gyengébb cigivel, meg cigikontrollal, meg vízivással, nekem ez vált be!:)
2011. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

..akkor igyál sok nyugtató- vagy citromfűteát :P :)

Nekem a rengeteg rágózás is segített amúgy.. mindig mikor rá akartam gyújtani, inkább bekaptam egy gyümölcsös orbitot. Arra úgyis utáltam rágyújtani mindig is. :)

Amúgy ha magadban ezt lerendezed, semmi bajod nem lesz. Hiába sablonszöveg, de igaz, hogy ez csak elhatározáson múlik.

Sok sikert hozzá! :)

2011. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szokj le róla. Esetleg megpróbálhatod csökkenteni, de ne foszd meg az államot az adóbevételtől. Hidd el, nagyon kell az, főleg ilyen válságos időkben.
2011. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
eszméletlen milyen humoros ember vagy :)
2011. nov. 9. 14:06
 5/16 A kérdező kommentje:
most mondtál baromságot :) nem ismersz, így felelőtlenség volt részedről kijelenteni hogy gyenge jellem vagyok.egyszer leszoktam már 3 hónapra, csak összejöttek a dolgok és amilyen hülye voltam rágyújtottam. akkor úgy szoktam le hogy egyik napról a másikra már egy szálat se szívtam. fokozatosan nem lehet leszokni. így kéne most is, de úgy érzem most nincs annyi akaraterőm
2011. nov. 9. 14:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Aki rászokik, az gyenge jellem. Amit pedig leírtál, az alapján te is az vagy. Leszoktál, kemény három hónapra? Elismerésem. Én meg életemben nem gyújtottam rá, pedig nekem is vannak problémáim, mint mindenkinek.

A baj pedig nem a dohányzással van, hanem azzal, hogy nem tudtok mértéket tartani vele. Ha meg tudnátok állni napi egy-két szálnál, semmi gond nem lenne. Hetekre, hónapokra is abba lehet hagyni, ilyen adagok mellett. De aki gyenge, annak kell a pótcselekvés, és attól nehéz megszabadulni.

2011. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hungy ***** válasza:

Próbáld ki az elektromos cigarettát. Meg tudod csinálni, hogy először nikotinos patront teszel bele, majd folyamatosan csökkented a nikotinmennyiséget benne, a végén pedig már teljesen nikotinmentessel használod. Így megmarad az érzés is, idegbeteg sem leszel, de a nikotinéhséged észrevétlenül elmúlik. A haverom ezt használja hébe-hóba, azt mondja, nem rossz:

[link]

2011. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen nikotin pótló szerrel. Előbb a szokástól szabadulj meg, aztán a nikotintól. Így könnyebb. Én tapasszal csinálom, volt pár idegbeteg percem, de messze nem olyan vészes, mint mikor nélküle csináltam. Kb. ma egy hónapja nem dohányzom, most váltottam gyengébb tapaszra.
2011. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 egymegiettember válasza:
sziasztok kellene segitség ebben a témában: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__2360606-g..
2011. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én dohányzok de nagyon igaza van a 14:50esnek.
2011. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!