Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnám a párom leszoktatn...

Hogy tudnám a párom leszoktatni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
17éves és igen jól olvassátok 7éve aktív dohányos...:( a kedves anyuka mit sem törődve még segétkezett is, hiszen minden ellentmondás nélkül megvette a gyereknek.. el se hinném ha nem látnám.. de engem igenis zavar,főleg, hogy én nem cigizem és a családomban senki sem..próbáltunk dűlőre jutni, hogy ha velem van nem szívja..de akkor jön hogy jaj csak egyet,kettőt,...stb:( meg én azt szeretném ha leszokna teljesen mert naponta 1 dobozzal is képes elszívni, szerintem ez nem normális dolog ilyen fiatalon. nem akarom zsarolgatni, hogy ha nem teszi le elhagyom..mert szeretem nagyon és éppen ezért féltem is! Hogy tudnám megértetni vele, hogy ez neki sem jó?:(
2009. máj. 9. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Amíg Ő el nem dönti, hogy le akar szokni, addig akár az összes szentek is beszélhetnek neki.Segíts motivációt találni, ami miatt érdemes leszoknia.
2009. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt tényleg csak az ő elhatározásán múlik minden.
2009. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonló szándékom van, az én párom is jó ideje dohányzik, igaz már kevesebbet, most 21 de kb. 14éves kora óta cigizik. Mi kötöttünk egy fogadást pár hónapja, h egy adott időpontig leszokik, addig ő dönti el, h mennyit szív stb én nm szólok bele a lényeg, h az időpontra leszokjon. És ha nyer, azaz leszokik, akkor megkapja a fogadás tárgyat:) Ha nem akkor pedig nagyon morcos leszek :D Ha Neked is van valami ötleted szívesen veszem, én is nagyn szeretném ha leszokna, saját maga miatt. Sok sikert a projekthez!!:)


20/L

2009. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szedd rá, hogy ezt az ártatlan 108 oldalt elolvassa:

[link]

Én elolvastam, amitől végleg leszoktam múlt nyáron, pozitívan, nevetve, egy perc nehézség nem volt benne! Azóta több barátom és családtag leszokott vele. A legjobb az egészben, hogy bizonyítja, hogy testileg milyen egyszerű leszokni a nikotinról: szinte csak egy csettintés.

Azóta nem hogy nem kívánom, de undorodok tőle! És bizton állíthatom (ismerőseimmel együtt), hogy a legjobb módszer!

Sok sikert. Üdv!

2009. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en frejem is kemeny dohanyos... a legutolso valaszolo konyvét kinyomtattam, es megprobalom ravenni, hogy elolvassa... szerintem tok jo a konyv!!! Koszonom!
2009. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen! a könyv írója is kemény dohányos volt, napi 100 szál (5doboz), és egyik napról a másikra letette, úgy, hogy nem kívánta. így történt velem is. szeretném, ha minnél több embernek sikerülne.
2009. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!