Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sürgős! Ma még nem gyújtottam...

Sürgős! Ma még nem gyújtottam rá, le akarok szokni a cigiről, de már minden bajom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nyugtalan vagyok... de tudom hogy ha a mai napot kibírnám holnap már nem lenne para... hogy bírjam ki ezt a napot?
2011. nov. 15. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor kitartás. dolgozol épp? Próbáld meg magad elfoglalni, még többet dolgozni, mint eddig. Ha nem dolgozol, akkor meg pihenj le, válaszd a legnyugodtabb környezetet. Semmiképp ne válaszd azt a szituációt, amikor rágyújtasz, mint pl. dohányzóhelyiség, kávézás stb.
2011. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nikotinos rágót szerezni. nekem (és sok ismerősömnek) segített.
2011. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg gyújts rá. Ezen bukik el mindenki, egyből úgy akarnak élni mint előtte, persze hogy nem megy. Csökkentsd a dohányzást, fokozatosan, úgy van esélyed. Ha már heti két-három szálnál tartasz, akkor gondolkozhatsz el a teljes megvonáson.
2011. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bánomisén ***** válasza:
Rágózz, azzal el lesz foglalva a szád és nem hiányzik annyira a cigi belőle.
2011. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gyújtsak rá? Te hatalmas gyökér vagy haver... én már leszoktam egyszer ugyan ezzel a módszerrel, csak történt valami ami miatt rágyújtottam és kész. CSAK így lehet leszokni rendesen.
2011. nov. 15. 13:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Én meg nem szoktam rá egész életemben. Most akkor ki a gyökér?

Egyébként meg ha dohányzol, akkor nem szoktál le. A válaszomat segítő szándékkal írtam, és meg is indokoltam. Te meg egyből személyeskedsz.

Ennek is, mint mindennek a világon, több módja van. Létezik könnyebb, nehezebb.

Egyébként meg, ha te tudod jobban, és már amúgy is sikerült neked egyszer, akkor minek kérdezed?


[link]

2011. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sportolj, fáraszd ki magad, menj olyan helyre, ahol biztosan nem lehet rágyújtani (moziterem pl.).. De ez inkább csak akarat kérdése.. Ezt onnan tudom, hogy én 7évig cigiztem, napi 2 dobozzal szívtam, júniusban gondoltam egyet, hogy hát hülye vagyok én? Ennyi pénzt elkölteni erre, amikor vehetnék belőle ezt+azt?? Azóta egyszer sem gyújtottam rá, és nem is kívántam. Az első 1 hétben volt inkább kényszerem rá, de helyettesítettem, én mondjuk amikor ráakartam gyújtani, csináltam pár felülést, vagy legyalogoltam 1 megállót, stb.. utána elgondolkoztam, hogy még mindig megéri-e, hogy rágyújtsak, és ha rá akartam, akkor még több "szenvedés".. Így a testemet is edzésben tartottam, és nem is gyújtottam rá:) Remélem sikerül leszoknod:) Sokkal jobb lesz a közérzeted is, és pénzed is több lesz:)
2011. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy rágyújtok egy cigire. Problem?
2011. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

vegyél elektromos cigarettát, azzal könnyebb leszokni. Interneten megrendelheted.

[link]

Nem büdös, egy adag elég 1 hónapig.

2011. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Háát...Én is rászoktam gyújtani, van hogy egy éjszaka alatt elmegy egy doboz, ha jó a társaság és van elég alkohol...van mikor heti egy doboz megy el és van amikor 2 hétig rá sem gyújtok és nincs is elvonási tünetem...22N
2011. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!