Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás nélkül egészségtelen...

Dohányzás nélkül egészségtelenebb lennék?

Figyelt kérdés

Lehet idétlenül fog hangzani ez. Bocsánat, mert kicsit undorító lesz:/

De: mikor nem cigiztem, kb. 8 éve, alig bírtam ki az iskolát. Az volt a gond hogy reggel egy kevest sz@rtam. Elmentem suliba.Egész nap feszítette a beleimet a salakanyag. De nem annyira hogy ki is ürüljön. Sokszor hazamentem, kényelmetlen volt így élni. Otthon van amikor még délután se sikerült sz@rnom :) csak másnap, de akkoris egy keveset. Néha úgy éreztem egy hetes salakanyag is a belemben rohad, még akkor is ha kevesebbet ettem, szinte alig távozott valami. És éreztem hogy telve vannak a beleim....de nem volt szorulásos székletem vagy ilyesmi, szóval teljesen normális volt, csak kevés.....gyümölcsöt, zöldséget ettem napi 3-4-szer...és mégse tudtam egy egészségeset üríteni soha.

Amióta cigizek, reggel kisz@rom magam, nincs feszítő érzés...minden kiürül. Ha terhes leszek is muszály lesz legalább reggel szívnom egy szál cigit...Rosszabb lenne a mérgező salakanyagot hordozni magamban, tehát a dohányzás még mindig jobb, ugye?


2011. nov. 15. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ja, így is meg lehet magyarázni azt, hogy nem tudsz leszokni. Egy szakértő tudna segíteni. A babának nem tesz jót a cigi, akármit magyarázol bele.
2011. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, a dohányzás nem jobb. Renyhe a bélmozgásod, ezt nem cigivel kell palástolni, mert az nem szünteti meg a betegséget, hanem elmenni a dokihoz vele. A cigarettával csak rontasz a helyzeten.

Esetleg próbálkozz meg a húsmentes étrenddel, plusz napi minimum egy óra torna, plusz 3 liter zöld tea. Ez is kicsit meg fogja indítani egy hét alatt kb. De dokihoz akkor is menj el, vagy legalább dietetikushoz.

2011. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mióta cigizem, vagy 8 éve...semmi bajom, teljesen oké. Húst szinte nem ettem semmit. Napi 3 liter folyadékot ittam minimum... Gyógyszert nem akarok szedni...jah..leszokni sem akarok amúgy :)
2011. nov. 15. 16:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Jah, hát akkor nincs probléma. A dohányzás maximum tüneti kezelés. Ha neked nem ér annyit a tested, hogy kivizsgáltasd magad, a te dolgod. De legalább a leendő gyerekedet ne mérgezd már az első perctől kezdve.
2011. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Na szóval lássunk tisztán.


Te most igazolást keresel arra, hogy miért dohányozz. Azt akarod elhitetni magaddal, hogy még mindig jobb, mintha nem tennéd.

Te is tudod, hogy most hazudsz magadnak. Mi is tudjuk. Legyél őszinte magaddal, attól még ugyanígy csinálhatod tovább, csak legfeljebb némi lelkiismeret-furdalással.

2011. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, a sok rossz mellett van jó oldala is:) Piros Goldengate, na azt ahogy elszívom már wc-ni kell:D Ha terhesen, reggel 1 szálat elszívsz az semmi, ahoz képest, hogy a nénikém terhesen is elfüstölte a napi 2 dobozt.
2011. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nanana. Ne abból induljunk ki, hogy de jó, hogy csak egyet szív, ha terhes, mert bezzeg a nénikéd 2 dobozzal szívott. Abból induljunk ki, hogy egy magzatnak az az egészséges, ha nem mérgezik. Ehhez képest az egy szál is sok.
2011. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mondom, hogy nem szoknék le....így meg nincs mire kivizsgáltatnom magam...így teljesen jó...és hát igen...másoktól is gyakran hallom, hogy egész nap wc-zniük kell...nemhogy rágyújtana...lelkiismeret furdalásom sincs...nem akarok 120 évig élni...elég 60 év is...
2011. nov. 16. 11:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor most minek tetted fel a kérdést? Egyébként nem fogsz te még 60 évig sem élni.
2011. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Reggel egy kávé meg egy cigi, és semmi több. Utána kiürölök, max ha lemegyek egy sörre a kocsmába még egy cigi. A legzúzósabb napokon is 4-5 szál, de olyan is csak nagy ritkán van. kék multit szívok.
2011. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!