Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 15 évesen naponta kb.1...

Ha 15 évesen naponta kb.1 szállal, havonta 1 dobozzal elszívok akkor baj van?

Figyelt kérdés
Megvagyok nélküle is, inkábba társaség miatt. De az szerintetek sok? Ti mennyit szívtok?
2011. nov. 28. 20:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
21:22 nem kell ezekhez 40 évesnek lenni. Nekem könnyen elzsibbadnak a végtagjaim, köpöm a szürkés-barnás csigákat egész nap, kb 50 méter futás után megfulladok, pedig csak 18 vagyok és 3 éve szívom.
2011. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
igen, aki 20-30évesen napi 1-2dobozzal szív, ő pont így kezdte, hogy 15évesen szívott néha.. megszerette, egyre gyakrabban szívott, majd egyszer csak azt vette észre, hogy rászokott.. nekem nem baj, sőt én pl többe nézem azokat, akik napi 1-2dobozról szoktak le teljesen, mint azt aki burokba zárta magát, és soha nem próbálta.. állítólag aki 18-20éves koráig nem szokik rá, utána már kicsit az esélye hogy rá fog szokni. Én most vagyok 18, és napi 1doboz, nekem is így kezdődött :D és leszokóban vagyok
2011. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
88%
Mondhatnak itt a dohányosok akármit,már alapból ott baxták el,hogy rászoktak a cigire!Laza vagy nem laza!Ideglevezető avagy sem!Tetszik vagy nem tetszik,de káros és hiba!nagy hiba!Van így is elég betegsége az embernek ebben a zűrös világban,nem hogy még ez is rátegyen.Na mindegy,sosem fogom fel fogni mi a jó abban ha a saját tüdődet be feketíted,kilyukasztod,meg nagyobbítod,amikor meg ne adj Isten tüdő rákot diagnosztizálnak a későbbiekben,akkor meg pityeregnek az életükért,és lemondanának de már késő!És a vicc az egészben az,hogy ezt a tényt a dohányosok lesz*rják.No comment!
2011. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

"Én pl többe nézem azokat, akik napi 1-2dobozról szoktak le teljesen, mint azt aki burokba zárta magát, és soha nem próbálta"


Többe nézed azokat?burokba zárta magát?...hm... erre nem írok inkább semmit.Egy felettébb ésszerű gondolkodási módod van.Tőlem úgy károsíthatjátok a tüdőtöket ahogy akarjátok,én nem dohányzom,és ez a lényeg.Egészségesebb tüdőnk van nekünk nem dohányzóknak, mint az emberiség 75%-ának.Kell ennél jobb?nem.Köszönöm.

2011. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
bocsi, nem jól fejeztem ki magam. persze, tisztelem aki sosem cigizett, és azt is aki le tudott szokni, én azokra az emberekre gondoltam, akik kioktatnak cigizés ügyben. ha egy olyan mondja nekem hogy "hátdehülyevagy minek cigizel" aki sosem cigizett rendszeresen, az kevésbé hiteles, mint ha az mondja, aki évekig cigizett, de le tudott szokni. nem voltam egyértelmű, de szerintem így már megérted miért írtam:)
2011. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Én azokat tisztelem a jobban,akik sosem gyújtottak rá ,mint sem azokat akik rágyújtottak és leszoktak.az aki még sosem gyújtott rá, az felfogta értelmesen,hogy nem szabad mert KÁROS,ennyire egyszerű.Józan paraszti ésszel fel lehet fogni ami nem jó az nem jó,tehát ,miért tegyem meg azt hogy kipróbáljam,avagy csináljam 2-3 hétig vagy évig és aztán tegyem le,..amikor tudom hogy nem jó.Annyira egyszerű.Kár hogy egyedül csak én vagyok az aki nem dohányzik a komizók között,és ezért lehet leszavazzák a hozzászólásom,de ha eszük van akkor kedvelik,mert én nem mondok ezzel semmi rosszat,csak ésszerűt.A tisztelet nálam azoké akik egyszer sem szívták,nem azért mert én sem, ha dohányos lennék is jobban tisztelném azokat akik sosem próbálták,mert egyszerűen felfogják hogy nem szabad,rossz...Sok dohányos meg dícsért e miatt,bár ők ugyanúgy folytatták a cigizést.miről beszélünk?... :)
2011. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Minek, hogym ajd két két után menőzhess a haverok előtt hogy, ááá már leteszem,de mégis adjatok egy slukeszt mert megőrülök a nagy nikotin elvonási tüneteimtől?:D Gondolom valami fehér szart szívsz
2011. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

okés, rendben, minden tiszteletünk a tiéd, de akkor mit keresel a dohányzás témakörben? Az jó dolog, ha az ember büszke magára valami miatt, de te nem is érzed magad jól, ha ezt nem dörgölheted mások orra alá?:)


Amúgy nem fehér szart szívok, és nem divatból.

2011. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
ha már valaki kampányolni akar valami ellen, az először tudja meg, hogy milyen is az :D pl vannak pszichológusok, akik drogosokkal foglalkoznak, és egyszer kipróbálják őkis a keménydrogokat, hogy tudják egyáltalán milyen érzés. aki nem cigizett sosem, nem is ismeri az előnyös dolgait, olyan engem ne oktasson ki. és szerintem mást se
2011. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Én írtam a fehér szart. Kérlek szépen napi 1 dobozot szívok, szóval tudom hogy milyen, és nem hegyi levegőt, Marlboro, Multi, ilyenek, általában mindig pirosat.
2011. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!