Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » El akarok szivni egy füves...

El akarok szivni egy füves cigit nagyon be lehet tépni tőle?

Figyelt kérdés
belehet tépni nagyon egy füves cigitől? s ha igen akkor mennyi ideig tart?rálehet szokni egy száltol?
2009. máj. 13. 14:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%

Igen, ez elég veszélyes játék! Semmiképp ne tegyél ilyet!

Pontosan, hogy mennyire lehet betépni tőle azt nem tudom, de biztos nincs jo hatása!

2009. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%

Van hogy semmit nem érzel, van hogy olyan vagy mint akit benyugtatóztak mint az állat, van olyan aki pörög től, van aki depressziós lesz. Alkoholra rászívva tuti hányás.

Az hogy meddig tart az is változó.

Amúgy mindenre rá lehet szokni ha akaratgyenge az ember...

Én nem ajánlom mert illegális és megszívhatod vele elég könnyen. Én sem használom, te se tedd.

2009. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ milyen fajtát veszel.1grammot adnak úgyis.Ha az a gramm ütős akkor akár több spangliba is elég.Meg körbe is adnátok bandába lehet.

Volt olyan barátnőm aki elsőtől összevissza hányt.

Egy száltól nem lehet rá szokni.

De vigyázz mert egy idő után súlyos személyiségtorzító hatása van.Mintha kifordulnál magadból és nem te lennél..Ajánlom neked hogy inkább ki se próbáld:D

De ha mégis hajt a vágy ám tedd..

Amúgy ha ütős akár egésznap érzed hatását.Röhöghetnéket van tőle meg lelassulsz agyilag.Néha halucináció.

Elbutít ha sokat csinálod vigyázz!

2009. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
17%
Szívjad csak..majd rászoksz! Gondolhatod milyen jó lesz majd az... A következményeit szerintem sokan tudják.
2009. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
en tényleg csak egyet szeretnék elszivni de ezt hogy lehet kapni?s mennyiért?
2009. máj. 13. 15:21
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek az előttem szólókkal, de nem hiszem, hogy le lehet beszélni azt a fiatalt rémisztgetéssel, aki el akar szívni egy füves cigit. Az is biztos, hogy nem árt, ha tudja, milyen veszélyei vannak, így felelősen dönthet arról, hogy megpróbálja-e.

Régebben én is ki akartam próbálni, a baráti körömben sokan éltek füves cigivel, összejöttek és dumáltak, közben pedig füveztek. Vágytam közéjük, míg egyszer a barátnőm el nem mesélte, hogy milyen írtózatosan rossz érzés volt a második az első szuper élmény után. És ez nem olyan, mint a piától rosszul lenni, mert azt ha kihányod, 1/2-1 óra múlva már jobban vagy. Itt nincs mit kihányni. Ez után nem is érdekelt a dolog és azóta sem próbáltam ki, nem bántam meg.

Tehát jól gondold meg, mit csinálsz! Olvass utána, kérdezgess olyanokat, akik már próbálták és akiknek hiszel.

2009. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Keresel egy dílert,1gramm 2500. Fogsz cigipapírt, dohányt, meg annyi zöldet amennyit el akarsz szívni betekered. Ennyi!


DE!! Szerintem ne próbáld ki. Mert undorító az amikor már csak abból állnak a napjaid, hogy felkelsz betépsz és lebegsz. Lehet, hogy most csábító meg érdekel, de undorító módon be tudja szívni az embert aztán már nincs menekvés, mert ebből fog állni az életed.

2009. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki úgy kezdi hogy csak egy alkalommal akarja csinálni...aztán gyakran gyakorodnak a füvezések,aztán jön a hasis meg egyre durvábbak.

Az akarathiányos jellemtelen embereket könnyen bekebelezi a drog.Ne tartozz közéjük ha lehetséges.

Amúgy általában 1 gramm 2500ft.esetenként kevesebb vagy több.de 2500ft-nál többet ne adj érte.Amúgy dillerektől lehet kapni.Amit nagyon akar az ember azt úgyis megtalálja az az igazság..

2009. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%

Két hasznos link, ezeken tájékozódhatsz a témával kapcsolatban:


[link]


[link]

2009. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%
Én egyszer szívtam csak próba képpen, marta a torkom a füstje de nem volt semmilyen hatása, sem rossz sem jó, többet meg már nem fogok szívni:) Szerintem te se szívj, max egy elsőt ami egyben az utolsó ahogyan én is tettem:)
2009. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!