Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » El akarok szivni egy füves...

El akarok szivni egy füves cigit nagyon be lehet tépni tőle?

Figyelt kérdés
belehet tépni nagyon egy füves cigitől? s ha igen akkor mennyi ideig tart?rálehet szokni egy száltol?
2009. máj. 13. 14:48
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Mi lett a történet vége, végül szívtál, azóta mi van veled?
2012. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 brigivagyok válasza:
elsőre nem fogsz semmit sem érezni. én mikor először szívtam azt gondoltam mi ez a sz*r. aztán szívtam másodjára és akkor már jó volt. 1 gramm 2000. erős szaga van, vigyázni kell, nehogy lekapjanak a kékek. sok díler van, de a legtöbbet lekapcsolják, de ne aggódj, mindig lesznek.
2013. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%
Tépjél csak, egyszer élünk!
2013. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Én is most kezdeném nem akarok rászokni max heti 1et szivnék el.Aki tudna eladni kis mértékben ahhogy olvastam a kommentekrt 1-2gram kellene. Ha tudsz valakit aki ad el vagy te tudsz akkor irj e-mailt reallogicraft@gmail.com előre is köszi mindenkinek :)
2013. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Hakk. válasza:
miről beszéltek ti sok wikipedia utolsó elkezdi 3 óráig fog tartani honnan tudod ? lehet hogy biot vesz ami még jó minőségbe is 1 óra max másfél a rendes az tényleg 3-4 óráig tart de mi ez hánytok fostok mint a lányok ha hánysz ne szívd na kb ennyi... a többit elfejeltettem :D
2013. dec. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Hakk. válasza:
na az előttem lévőre gondoltam a másik oldalon az utolsó
2013. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Csak azok írjanak már akik tudnak valamit róla...Mi az, hogy "rászoksz"?! A fűre nem lehet fizikailag rászokni és szellemileg is alig. Visszatérve a kérdéshez:

Mennyiségtől függ legfőképpen. Én egyedüli használatra 200 mg-ot, közös szívásra, pedig max. 600 mg-ot, nekem ezek a mennyiségek jöttek be. De attól is függ, hogy hogyan mixeled a dohányt a fűvel. Ha 200 mg-ot sok dohánnyal jól összekeversz, hárman is tök jól betépnek tőle. És ügyelj arra is, hogy kitől veszel. Ha mondjuk vannak füves ismerőseid, kérdezd meg tőlük kiktől veszik, és kik a legnépszerűbbek, azoktól vegyél 2500 ft/grammnál olcsóbban ne vegyél.


Összegezve:


200 mg-1-két fő dohánnyal

500mg-max. 5 fő dohánnyal

Greenpeace (tiszta füves cigi)- akár 7 ember is


De olvasgass még, hogy több mindent megtudj és ne nagyon vegyél 3-4 grammnál többet, mert lehülyít, ha sokat szívsz és anyagilag se valami olcsó. De hetnte háromszor, négyszer nyugodtan szívj.

2015. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
nagyon jooo erzees ;)
2016. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Én szivtam párszor, volt hogy alig éreztem, volt hogy félelem és reszketés lett a vége :D

Tapasztalatom az, hogy kilehet próbálni csak óvatosan! Bajod nem lesz tőle, de ha beparázol az elég rossz tud lenni.

Viszont ha el tudsz lazulni, akkor egy nagyon jó élmény is lehet.

2018. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!