Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » El akarok szivni egy füves...

El akarok szivni egy füves cigit nagyon be lehet tépni tőle?

Figyelt kérdés
belehet tépni nagyon egy füves cigitől? s ha igen akkor mennyi ideig tart?rálehet szokni egy száltol?
2009. máj. 13. 14:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Az elsőnél mondjuk nagy az esélye a hányásnak,h ha nagyon sokat szív és sokáig lent tartod!Elöttem mondták ugye,h alkoholra ne szívjál és ez igaz,mert abból tuti,h hányás van! Mivel elöször csinálod elképzelhető,h az elején jó kedved lesz utána meg kifexel és bepunnyadsz.....de ha nem akkor meg röhögsz jó kedved van meg ráébredsz 1-2 dologra és elfelejtesz az életre gondolni egy ideig! A halucinációk benne vannak a pakliban! Én mondjuk 1 párszor eléggé tacsra vágtam magamat és nem volt vmi kedves....de ha rosszul vagy akkor egyél és igyál,de ha lehet akkor ne csokit!

Azzal egyet értek,h rá lehet szokni,de ez függ attól is,h egy nap hányszor csinálod....és h mennyit szívsz el!

Én a mai napig kijelenthetem magamról,h lehet h szívok hetente 1x-2x,de még mindig nem érzem azt az érzés,h jaj de szívnék....ha kínálnak és nem kell akkor nem szívok....Szóval nem azon múlik a rászokás,h 1x elszív 1 ilyet!

Azt is hozzá tenném, mondjuk az már nem nagy dolog ezzel a témában kapcsolatban,h nagyon ritka az,h valaki pont 1 1es zöldet kap ill. ad el másnak!

A kérdésedre pedig,h igen nagyon be lehet tépni,de ha keveset szívsz belőle akkor azt fogod érezni,h jó kedved van és röhögsz! De nehogy tisztán szívd keverjél hozzá cigit és ha lehet akkor ne egyedül szívd el és legyen melletted egy "rutinos" ember v egy olyan aki tiszta és tud neked segíteni!


Ha vkinek nem teccik az amit írtam az lepontozhat nyugodtan,mert nem fog érdekelni!

De ez az ő élete és ha kiakarja próbálni akkor nyugodtan.....lehet h annyira megundorodik majd tőle,h soha az életbe nem fog beleszívni többet!

Remélem tudtam neked segíteni!

2009. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek! mindenkié hasznos volt és értékelem hogy sokan féltenek nehogy rászokjak... az utolso válaszoloét értékelem a legjobban hiszen ugyis kifogom probálni (de nem fogok rászokni)s az övé ebben hasznos volt mert megtudtam egy s mást.még egyszer köszönöm!
2009. máj. 13. 22:46
 13/29 anonim ***** válasza:
38%
úgy befogsz állni ,hogy magad alá szarsz és nem fogsz magadról tudni , meztelenül elmész a volt sulidba kivered hazamész és kegyetlenül rá fogsz állni
2009. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vegyetek 3an 1pakkot, aztán az nem is annyi pénz, és nem is téptek be olyan brutálisan.Javaslom legyen ott egy tapasztaltabb ember.Ha dobsz egy üzit, és a közelemben laksz mutathatok pár dolgot, és elmehetünk vásárolni is.
2009. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
hehe az utolso vasarolonak üzenem hogy az jó lenne de kár hogy Irországban lakok...ugyhogy szerintem ez halott ügy...de azért köszönöm
2009. máj. 16. 13:36
 16/29 anonim ***** válasza:
47%

Hat... eleg sok pozitiv dolgot olvastam itt a mariskarol... persze, marhajo dolog. Szerintem se lehet raszokni, eddig oke is. De. Ha egyszer erre ennyire kivancsi lettel, honnan tudod, hogy kesobb nem leszel kivancsi pl valami komolyabbra is??? A 17.00 snak uzennem, hogy a masodik linkje szep kis fuvezesre batorito oldal. Jo sok marhasaggal, amit olyanok irkaltak ossze, akik marhara vedni akarjak a marihuanat. Az igazsag az, hogy (es ez Neked szol, kedves kerdeskiiro) bizony roncsolja a memoriat, ismerek egy fazont, aki eleg gyakran hozzanyul, hetente kb 3-4szer, es csak fuvezik, es a memoriaja ( hosszutavu ugyanugy, mint rovidtavu) totalra el van szallva. Rossz a pofara ranezni, ordit rola, hogy sziv. Allandoan, akkor is, ha epp nincs betepve. Tehat a fu igenis roncsolja az agyat, es bizony eloszobaja tud lenni kemenyebb drogoknak (sajnos ilyet is ismerek szemelyesen.). Es abban a bizonyos linkben a legszebb az volt, hogy a fu nem okoz tomegbalesetet. Hat a lekaszalni valo tuti, hogy az nem.De a marihuana elszivva... nem is tudom, de nem szivesen ulnek olyan sofor melle, aki jol be van tepve, es nemigen van kontrollja... mert repul, bator, f...sza gyerek (mert akkor az vagy), es meresz.

Amugy en is kiprobaltam, hogy tudjam, mirol beszelek... rohogtem, aztan 4 ora mulva semmi. Buli volt? Talan.

De hogy ilyesmire penzt pocsekolni... az mar durva. Anyag nelkul mar lehetetlen magunkat jol erezni?

Johet a lepontozas. Nyugodtan.

2009. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%

senkisem tudna róla lebeszélni,ha kiakarod próbálni ugyis kifogod. szal sztem nyugodtan próbáld ki..de cs ésszel. Én hetente egyszer szoktam, barátokkal. egyáltalán nem lehet rászokni fizikailag..ez nem olyan drog. ez csak olyan függőséget tud okozni, hogy pl problémáid vannak, és ezzel eltudod felejteni..de ez sem megoldás.

Általában ugye 1g-t tudsz venni, azt vagy betekered két "gyenge" feles cigibe vagy egy egy g-s cigibe. Mi kettőbe szoktuk.Az erőssége teljesen attól függ h mien a fű, nekem volt olyan h annyira jófélét tudtam szerezni h hárman 0,4-től ugy beálltunk mint állat:D:D Általában rögtön érzed a hatását, sztem nagyonjó. Ahozz h betudd tekerni, sztem előtte gyakorloj..én a mai napig nemtudok egy szép cigit tekerni xD.

pár óráig érzed a hatását, előtte NE egyál sokat, mert nagyon rosszul leszel,közbe ne igyál szénsavasat, és ne menj utcára xDD..viszont ha elszívtad nagyon szomjas leszel, mert teljesen kiszáritja a szádat, igyál sokat.

Szal, egy cigitől semmibajod nemlesz:D

Remélem azért tudtam vmit segiteni:D

2009. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%

jah, és még másnap is lehet érezni kicsit a hatását. ..ne lepődjmeg:D

Ami lemaradt, hogy ha télleg midennap eltolsz egy kisfüvet, az teljesen tökrecseszi az agyadat..Nekem is van egy haverom, aki ha nincs is betépve ugybevan lassulva, h kérdezel vmit tőle és fél perc műlva leesik neki h hozzászóltál..Szal semmiképp ne szívj sokat..csak mértékkel;)

2009. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet tépni tőle, de szerintem sem károsítja az agyad (ha párszor csinálod), ahogy egyesek gondolják.

Én ismerek egy párt, akik nem minden nap ugyan, de néha füveznek. Semmi "leépülés" nem látszik rajtuk. Sőt! Sokan irigylik őket -többek között én is- , mivel roppant intelligensek és kiegyensúlyozottak.

Persze a mindennapos szívásnak biztos vannak következményei, ezt aláírom. Okosan, alkalmanként viszont nem károsítja az agyat.

2009. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

15 vok én már 3 szor már betéptem a báttyámal

legelsö alkalommal igenszar volt!hánytam meg minden bajom volt de másodszor sokkal jobb volt kb 3-4óra a hatása

1 száltol még nem lehet rászokni

sok sikert!

2009. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!