Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A drogteszt a cigizést is...

A drogteszt a cigizést is kimutatja? Egyébként mit takar a drog teszt? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Indult egy pletyka a suliban, miszerint én drogozok. Ofőm telefonált szüleimnek, akik drog tesztet fognak venni. Nem drogoztam, szal azt biztos nem mutatja. Viszont titokban olykor-olykor cigizek, azt mutatná?? És hogy kell ezt a tesztet elképzelni?? Mint a terhességi?? Rá kell vmire pisilni?? Vagy mintát vesznek az ember szájából?? Hogy működik?
2011. dec. 9. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
DROG teszt, nem cigi...kivéve ha füves cigit szívtál. Attól függ milyen tesztet vesznek, hogy milyen drogokat mutat ki, de nem kell izgulnod, ha nem fogyasztottál. Igen, vizeletből mutatja ki.
2011. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sima cigi, boltban vettem.
2011. dec. 9. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet vizeletből és vérből is.

Vagy bele kell pisilned egy kis pohárba vagy vesznek egy kis vért.

2011. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthon a szülei egész biztosan nem vesznek vért...tehát vizeletből fogják megállapítani.
2011. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy indult ez az egész? Egyébként a sima cigit tuti nem fogja kimutatni, lévén nem drog. Plusz a nikotin gyorsan felszívódik a szervezetben, ezért gyújtanak rá olyan gyakran az emberek.
2011. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!