Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek a dohányzás menő?

Szerintetek a dohányzás menő?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalokat válaszát várom.
2011. dec. 19. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Igen, főleg férfiaknál. Szerintem dohányozzon minden férfi.
2011. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Öhm...lehet, hogy túl öreg vagyok, de nálam nem menő. Nekem büdös és taszító.


24/n

2011. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Neked ez menőő???Hát neharagudj,de egyenesen undorító!!Semmivel sem leszel menőbb ha cigizel!!!!!!Ráadásul az egészségedet is károsítod!!17/L
2011. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút nem az.
2011. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem menő, de lassan státuszszimbólum lesz, olyan elvetemült módon megdrágítják a lopósok. :|
2011. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Én magam körül úgy tapasztalom, hogy nem is olyan rég még az volt, menő volt ha valaki cigizik, mostmár mintha kevésbé érdekelné a fiatalokat hogy ki bagózik ki nem, persze még mindig "menőbb" ha valaki igen.
2011. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Szted menő az alkoholizmus? Vagy a drogfüggőség? Vagy a játékszenvedély?

A dohányzás is egy szenvedélybetegség.

2011. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, de rengeteg ember szerint igen, még ha nem is mondják ki. A hajad, a kezed, a ruháid, tehát mindened büdös lesz, én nem vagyok előítéletes, de ez elég undorító akkor is.


18/F

2011. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

0%-os válasz!


[link]

2011. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tejbegrízeskenyér valószínűleg ironizált. Miképpen én is fogok most:


Dohányozni menő. Minél ócskább, büdösebb, és rákkeltőbb cigit szívsz, annál inkább. Az igazi, ha a tévé előtt, sörrel a jobb, bagarettával a bal kezedben múlatod az időt, a műsor lehetőleg focimeccs legyen. Igazán hardcore, ha ezt kocsmában csinálod, ún. haveri társasággal. És vigyázz, fogat ne moss, fogorvos sose lásson, és felmosó rongyot, vasalót, mosogató szivacsot se vegyél a kezedbe sose, mert rögtön oda a férfinimbusz. (Akik tényleg keményen akarják tolni, hetente egyszer beretválkozzanak. Alsógatyát cserélni, és zuhanyozni is pont elég a beretválkozáskor. Hajat mosni egyáltalán nem kell, tisztul az magától.)

2011. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!