Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor fog emelkedni a cigi...

Mikor fog emelkedni a cigi ára? Mennyivel? Mikor érdemes bevásárolni belőle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, január 1-től, hogy mennyivel, nem tudom. /érdemes egyáltalán bevásárolni belőle?/
2011. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek bevásárolni? Akkor majd jöhet a jó öreg ukrán cigi:)
2011. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja vagy lehetne cigi-feketekereskedelem is mint anno a szesztilalomnál.
2011. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg le is lehet szokni. Én is nagyon gondolkozok rajta, mert az ukránnal meg nem akarok égni hogy kapjam a savat, hogy ilyen ár mellett is szívom még. Egyébként az ukrán cigik mennyibe kerülnek?
2011. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a dohány már emelkedett, múlt héten már 50-el drágábban vettem, és még januárra meg júniusra vagy júliusra ígértek szintén kb 2x50 forintot.


még így is az ukrán cigi ára alatt vagyok, de ha hozzáférnék, inkább vennék olyat, abból legalább a dealer gazdagszik, ő meg nem olyan pofátlan, hogy disznó módon mindenütt betiltatja a dohányzást, pont amikor a dohányosokkal tömeti a költségvetési lyukakat.

2011. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!