Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ismertek olyat, akinek bevált...

Ismertek olyat, akinek bevált az e-cigi?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül leszokás szempontjából, nekem a célom inkább az, hogy minimalizáljam a cigi szükségletem.. illetve szerintetek biztonságos? Én egy picit félek attól, hogy pontosan mi lehet abban a cigiben.. :D
2011. dec. 26. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Neked is azt tudom tanácsolni, mint másnak, hogy elektromos cigarettával fogllakozó fórumot keress fel, ahol felvilágosítást adnak neked róla, utána tudsz olvasni, stb. :)


Egyébként kétlem, hogy veszélyesebb lenne, mint a hagyományos cigi, mivel abban több ezer vegyület van, amiből sok kimondottan rákkeltő.


Arra jó, hogy a mozdulat megmaradjon, plusz nikotinéhséget csökkent, de nem feltétlen lesz cigi formájú, vagy ha olyat veszel, annak a minősége nem olyan...


Kérd ki a tapasztaltabb emberek véleményét, nem feltétlen itt kell informálódni, segítenek és jóval olcsóbban is találsz kezdőkészletet, mint mondjuk drága webshopokban.


Ha további infókra van szükséged, írj ide és megpróbálok segíteni.


21/F

2011. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
Inkább attól félj, hogy a hagyományos cigiben mi van. Egy csomó olyan adalékot lehet bele tenni, ami önmagában veszélytelen, de elégetve nem tesztelték őket... az e-cigiből csak azt szívod, amit direkt beletettek.
2011. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!