Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg nem lehet cigizni...

Tényleg nem lehet cigizni mostantol az utcán? :O

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
tényleg
2012. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Az utcán lehet,csak nem az iskolák stb. 5 méteres körzetén belül.
2012. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és munkahelyek közelébe se lehet cigizni! Gondolj csak bele, Budapesten majdnem minden háznál adnak munkahelyet valakinek...
2012. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, mert ha megyek a járdán, akkor sok üzlet mellett elmegyek, 5 méteren belül. Bár az igazság az, hogy leszarom, utcán mindig fogok cigizni, buszmegállóban is cigizek még, ameddig a türelmi idő tart.
2012. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utcán lehet, buszmegbe és iskolák környékén tilos.
2012. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énmeg olyat is hallottam, hogy semmilyen közintézmény előtt nem lehet majd. Ma mégis egy rendőr ott sétálgatott a megyei bíróság előtt cigivel a kezében :D és nem 5, hanem még 2méter sem volt a bejárattól
2012. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szarjátok le. úgy is vége lesz ezeknek a dolgoknak ha jön egy normális kormány.
2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vártam az iskola előtt a fiamat cigivel a számban és egy rendőr figyelmesztetett a törvény betartására így az 5 m a kövesútba ért, én ki mentem oda ezért meg megbüntetett forgalom akadályozásért 5000 Ft-ra cigivel a szájában. jók ezek a törvények!
2012. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!