Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Betiltották a dohányzást, de...

Betiltották a dohányzást, de az Elektromos Cigivel mi a helyzet, azt is? Pedig az nem bocsájt ki káros füstöt, azzal akkor lehet bárhol?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 23:21
1 2
 11/20 anonim válasza:

Javítás!!

[link]

21:34-es voltam

2012. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszi, ismerem a cigit, én nem erről, hanem a betiltásról kérdeztem h erre is érvényes e???, mert jogszabályt nem találok róla sehol...

hm?!

2012. jan. 10. 22:29
 13/20 anonim válasza:
mivel a jogszabályban dohánytermék égetéssel járó füstképződése szerepel tiltottként, ez pedig nem dohánytermék, nem égeted, így füst sincs, ezért erre a jogsz. nem vonatkozik. használd nyugodtan, de olyan helyen, ahol amúgy sem lehetne, pl. kórház, repülő, én azért nem tenném.
2012. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az előző írta jól,ott nem kéne ahol eddig sem lehetett,mert hát nem illik!

És hiába nem füstöl,meg nem olyan,azért még lebas.zhatnak egy akkora fülest,hogy összehányod magad!!

:DD

2012. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én pl. színházban láttam szünetben, az előcsarnokban, senkit nem zavart. Igen, bárhol lehet. Nincs róla jogszabály, hiszen ez nem cigaretta vagy dohánytermék.
2012. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves (na)Palm!

Nem csak jogszabályokban gondolkodunk,hanem emberi normákban!

A jogszabályokra akkor van szükség ha a gyökér ember(pl:én)

nem tartja be az íratlan normákat!

2012. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a rendőrségen megálltam a dohányozni tilos matrica mellett, és elkezdtem szívni az e-cigit. :D semmit nem szóltak.
2012. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk megértem, hogy órán nem engedi a tanár - rágózni meg zabálni se nagyon lehet.
2012. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16-os: a szünetben az e-cigi nem zavar. Azok zavarnak, akik pofáznak előadás közben.
2012. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
az elektromos cigit bárhol bármikor használhatod. én letettem, amióta azt láttam az újságban, hogy gyári hibás volt a porlasztója, felrobbant és a fogsorát rendesen elintézte a használójának.
2014. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!