Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Zavar majd titeket...

Dohányosok! Zavar majd titeket, hogy sokkoló képeket fognak a cigaretta dobozaira nyomtatni?

Figyelt kérdés
Segíteni fog ez a leszokásban nektek?
2012. jan. 10. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem nem fog zavarni és nem a képektől szokok le ha le akarok, viszont az zavar hogy valószínűleg sok gyerek fogja gyűjteni és mostmár nem játékos kártyákat cserélgetnek a suliban hanem azt.

Előre látom..... nézd két tüdőrákom van 2 tüdőrákom.... elcseréljük valamire ami nekem még nincs?

2012. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Első, ez jó ötlet, én is fogom!
2012. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
anyám már beszerzett egy fém cigidoboz tartót...igy addig látja amig beleteszi...
2012. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem dohányzom, ezért nem érdekelnek ezek a fotók, de volt egy érzésem, hogy a dohányzókat sem fogja...
2012. jan. 10. 10:35
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Miért nevezik sokkoló képeknek, amikor senkit nem fog sokkolni?:D Legalábbis engem nem fog zavarni.
2012. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Kábé annyira mint a feliratok. Emlékszem életem első doboz cigijére az volt ráírva, hogy impotenciát okozhat én meg vigyorogtam, hogy lány vagyok. :D De komolyan, zéró hatása nem lesz, ugyanis nikotinfüggő vagyok (nem szép dolog, ez van :D), szeretek cigizni és tényleg minden észérv hatástalan, ha reggel 8 óra alvás(=nyolc óra, nuku cigi) után végre a kezemben az öngyújtó a számban meg a piros multi. :D


Plusz az óvoda óta hallgatjuk, hogy káros, mégis elkezdtem.


19/L

2012. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Járjatok utána, de valami tudatosítást látok benne. Mindjárt ahogy a kezed be veszed a dobozt takard le valamivel hogy ne lásd a feliratot.
2012. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mellesleg megjegyzem nem leszoktatás miatt lesznek a sokkoló képek, feliratok!

Egyébként meg mért kell szugerálni az embert hogy milyen károsodás érje!

Ha nem akarnák ezt a sok károsodást,nem gyártanák.

De amíg megvesszük gyártani fogják.

2012. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem fog zavarni pláne, hogy láttam már ilyen dolgokat, tesóm meg orvos. Felfogtam a kockázatait amikor elkezdtem. Az a baj, hogy az a sok okos aki ezeket kitalálja azt hiszi majd ettől elrettennek az emberek. Ráadásul elrondítják a szép cigisdobozokat. Hogy fog már kinézni egy Dunhill vagy egy Benson&Hedges egy rohadó tüdővel... Na mindegy.
2012. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

max azokat sokkolja, akik még nem kezdték el, és emiatt elrettentő lehetne. de eddigis millió hülye volt, aki elkezdte (köztük én is), és nem hiszem, hogy 1-1 fotó miatt nem vettem volna meg annak idején.

Egyébként egy leszoktatással foglalkozó könyv is megírta, a sokkoló képekkel, filmekkel, és ilyesmikkel semmit nem lehet elérni leszoktatásban, én is megnéztem annakidején egy sokkoló filmet, ugyanúgy cigiztem, mert még feszültebb lettem a film után, pont azért, mert láttam, hogy mit tesz a cigi. szóval leszokáshoz ez nagyonkevés :D

2012. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!