Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Zavar majd titeket...

Dohányosok! Zavar majd titeket, hogy sokkoló képeket fognak a cigaretta dobozaira nyomtatni?

Figyelt kérdés
Segíteni fog ez a leszokásban nektek?
2012. jan. 10. 08:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Én már előre látom ahogy a haverokkal cserélgetjük lent a téren, hogy én a tüdőrákos marlboromért egy szájdaganatos kék pall mallt kaptam, hány levágott lábó sárga philip morrist adsz érte báttya? Nagyon érdekes lesz. Egyébként meg nem nagyon érdekel, eleve már elcseszték a szöveggel a dobozt, plusz ha 1000 forint lesz, akkor úgyse fogok cigizni, na meg a külföldi csempészet ugyebár. Igazándiból én veszek egy fém cigaretta tartót. Na meg egy zippot.
2012. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi erővel minden egészségre káros élelmiszerre is ráragaszthatnának egy halálfejet stb.
2012. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Nos ahogy a Belga is megírta a Gyújtasz Főnököm című remekművében: "...Rohadt fogakat a tibi csomagolásra..." Ennyi erővel a csokikra, cukorkákra is lehetne tenni 200 kilós hombár állatokat, a kólára rohadó fogakat, a sörökre meg 40 évesen megpusztult alkoholisták máját. Na mindegy nem túráztatom magam rajta, inkább elszívok egy cigit :D
2012. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én már fogtam is a kezembe ilyen sokkoló képes cigaretta dobozokat. Egy eltökélt dohányzót nem ez fogja akadályozni a cigarettázásban.
2012. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Romaniaban nagyon reg ilyen sokkolo kepes cigiket arulnak ,de higgyetek el nem nagyon rettenti el a cigiseket.
2012. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratula minden gyenge onkontrollal rendelkezo dohanyosnak, hogy tamogatjak a rendszert a cigi mindennapi megvasarlasaval. Remelem megemelik megint a cigi arat es kajara is sajnaljatok majd a penzt hogy egy doboz cigit meg tudjatok venni, csak hogy a politikusok zsebeit megtomjetek, mert igen, a penz a cigibol az allamnak megy.
2012. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Eltokelt dohanyzo? Inkabb gyenge hogy nem tudja letenni. Likeoljatok!
2012. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amerikában rengeteg az elhízott ember.

Miért nem csomagolják a magas kalóriatartalmú ételeket dagadt emberes csomagolásba ?:) Aki cigizni akar az nem emiatt fog leszokni. De azért szerintem gusztustalan dolog így eladni.

2012. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!