Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet nekem abból valami...

Lehet nekem abból valami bajom, ha egy zárt helyen pl egy clubban közvetlen mellettem vagy pár méteren belül füves cigit szívnak (természetesen én nem, még csak hozzá se nyúltam) ugyan úgy én is beszívtam a füstjét? Nagyon károsít? SOS!

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hello!


Látom itt is összegyűlt egy értelmes társadalmi réteg, és mindenkinek ott villog a neve előtt a "Dr."


Válasz:

Írtó kicsi az esélye annak, hogy egyetlen füves cigi füstjét belélegezted, semmi bajod nem lenne ha belélegezted volna, nem tudom honnan vetted azt, hogy a hajszállból, és a bőrödből kimutatható, de tesztet csak vizelettel, és vérrel szoktak végezni (vér: pár nap, vizelet: pár hónap)...


Mellesleg:

Ha valamihez valaki nem ért akkor nem kell mindenféle baromságot írni, és tévhiteket terjeszteni... Illetve nem leszel attól szakértő, hogy beleolvastál egy szennylap cikkjébe...

2012. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szervezetedet ennyi semmilyen mértékben nem károsítja, és a kimutathatóságra is elhanyagolhatóan kicsi az esély. Nyugi.
2012. jan. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha zárt térben vagy, és közvetlen melletted füstölnek, akkor akár még be is szívhatsz - haverom barátnője rendszeresen így áll be. :D De ez csak kis szobákra igaz, ha egy szórakozóhelyen voltatok (ami nagy valószínűséggel jóval nagyobb, mint egy szoba), akkor erre vajmi kevés esély van. A kimutathatóságról nem tudok nyilatkozni, de hacsak nem rendfenntartó szervhez készülsz dolgozni, akkor ne parázz.


Mellesleg engem is az érdekelne igazán, hogy milyen szórakozóhely ez? Tudtommal a cigi is mindenhonnan ki van már tiltva...

2013. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!