Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tehetek semmit a...

Miért nem tehetek semmit a dohányzó szomszéd ellen, ha nap mint nap árad be a szobába a cigiszag?

Figyelt kérdés
Már az ablakot sem tudom kinyitni, szólni meg ugye nem lehet neki, mert a sajátjában mindenki ott dohányzik ahol akar... Nem érdemlek egészséges életet a szomszéd miatt????
2009. máj. 26. 11:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz ügy, és meg is értelek. de sajnos a saját lakásában mindenki azt csinál, amit akar, hacsak mondjuk nem épp tömegpusztító fegyvert próbálgat...
2009. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azért szóltunk neki szépen, de nem lehet kompromisszumot kötni vele, hogy mondjuk csak a konyhában dohányozzon.Ha nem tetszik nekem fulladjak meg a nagy melegben, igaz? Miért kell nekem passzív dohányoznom, és a gyerekeimnek is? Hogy tudnék neki kereszbe tenni? Vagy én húznám a rövidebbet?????
2009. máj. 26. 11:39
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Én meg kismama vagyok és hányok a dohányfüsttől,na meg káros is a babára!

Ha megtudtál valami megoldást,akkor szólj nekem is.

Nekem is nagyon rossz.

2009. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Azért ne mondjuk már hogy annyira nem oszlik el a levegőn az a füst,hogy megkelljen fulladni!:D Kicsit túlzásnak találom mert én akkor sem érzem a szobámban amikor az ablak alatt fújják a füstöt.Egy nem dohányzó
2009. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De jó neked!

Nálunk sajnos nagyon is lehet érezni.

2009. máj. 26. 12:13
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Biztosan függ a légmozgástól,de nálunk legtöbbször ha nyitva hagyom akkor a kocsma bújhat el emellett olyan dohány füst lesz a szobáinkban.Alattunk 4-en laknak és mind a 4-en egyik cigit a másiktól gyújtják.

Elviselhetetlen.

2009. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet valamit tenni? Miért kell nekem passzív dohányoznom?
2009. máj. 26. 13:26
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Én is utálom a cigiszagot, mikor még dohányoztam akkor is igyekeztem tiszteletben tartani azokat, akik nem dohányoznak. De azért az már túlzás, hogy bárki beleszóljon abba, hogy én a saját lakásomban mit csinálok. Mi az, hogy csak a konyhában gyújtson rá? Mégis csak a saját lakása.
2009. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyet tehetsz: elköltöztök, van rá lehetőségetek. sajnos tényleg semmire nem kötelezheted a szomszédodat, az illetően, hogy mit csinál a saját lakásában. persze ha veszélyes hulladékot égetne vagy tárolna/csendháborítana, az más lenne, de a cigifüst nem ez a kategória.
2009. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sok mozgalom indult a dohányosok ellen.

Megakarják tiltani a közterületeken a dohányzást..stb


Sajnos nagyon nemtörődöm emberek a dohányosok,mert még a saját gyereküket sem óvják a füsttől.


Az emberi jógok közt ott van a Levegőhöz való jog.!

Talán peres uton megnyernéd.


Esős nap 2 gyerekkel behúzódtam a buszmegállóba.

Nemsokára gyültek az emberek egyik a másik után és nem törődve semmivel fiatal-öreg férfi-nő gyújtott rá és fújta a gyerekeim orra alá érzéstelenűl.

Megsértik az emberi jogainkat.

2009. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!