Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le a lépcsöh...

Hogyan szoktassam le a lépcsöházban dohányzó embereket? Megértsék nem lehet dohányozni. A zárt közös térben.

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos a bunkóság ellen nem tudsz semmit tenni, esetleg, ha többen vagytok, mint a bagósok, akkor egy kiadós verés megoldja a problémát.
2012. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni . Nálunk is ez a gond ,hogy ha kinyitjuk az ajtónkat jön be a cigiszag amit mi nem szeretünk.

Nálunk már jött a levél ,hogy április 1 .-től tilos lépcsőházba dohányozni ,remélem majd betartják. Vagyis nagyon reménykedek benne!!!

2012. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én jó hangosan azt szoktam mondani, ennyi analfabéta cigizőt még nem láttam. Viszont az, hogy tényleg nem lehet áprilistól cigizni a lépcsőházban, az szuper lesz. Feltéve, ha a fent említett illetők olvasni tudnának.
2012. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szintén panel? Én egy időben valahányszor levittem a szemetet, ment bele az összes hamutartó is, amit találtam útközben, ezt 7-8 alkalommal kellett megcsinálni, aztán leszoktak róla.
2012. jan. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én attól másztam a falra, amikor az alttam lakó alkoholista házaspár, meg a 18 éves kis 120Kilós gyereke mind a hárman kiálltak az erkélyre és nekiálltak cigizni.Nyáron különösen jó volt, amikor bent meg lehetett dögleni a melegtől, és kintről meg bejőtta tömény füst.Kívántam is nekik minden jót, és hosszú egészséges életet.Bunkókkal nincs mit tenni.
2012. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A hamutál kidobása nem rossz ötlet. Én is cigizek, de sose lennék ilen tahó, másra nem lehet ráerőszakolni a saját rossz szokásodat.
2012. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj utolsó, hogy te a kevés /talán 1% / normális egyike vagy.
2012. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
A dohányosok az egyik legbunkóbb fajta ha nem dohányozhatnak akkor még bunkóbbak lesznek vizet is lehet rakni a hamutalba az is nagyon üt
2012. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kedves utolsó! Tényleg az a alapján kell megítélni az embert, hogy dohányzik e vagy sem? Mert akkor bunkó? Egyébként ha vizet teszel a hamutartóba, csak az ő dolgát könnyíted meg... Na mindegy.
2012. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És ha benzint tenne a hamutálba? Vagy magnéziumcsíkokat?
2013. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!