Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Körülbelül 3x szor füveztem...

Körülbelül 3x szor füveztem szombaton, eddig mindig jó volt, de a legutolsónál úgy éreztem hogy meghalok, a barátom szintén. Mitől lehet ez? Rosz az anyag vagy valami más? Egy-egy szálat szívtun el csak.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
10-nek! Hát, rohadt gazdag vagy, vagy a szüleid, hogy ennyit tudsz erre költeni... Lopsz, csalsz, hazudsz, ölsz érte? Remek.
2012. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
azért nem is tud írni, mert már sok éve hülye füves, és egyszerűen elszállt a tudatából a helyesírás :D
2012. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
10 vok nem vok anyira gazdag és nem mindig nekem van rá cash-em de a társaságon belül valakinek mindig van és behivjuk egymást nem vagyunk pullos segfejek akik meg irigyek mindig azok is maradnak egyébként át veszek itt dolgokat fél áron aréb viszem 20 km és ott leadom dupla anyiért mint ahogy átveszem eből van lové miotta nem dolgozom november otta adig átlag minimál bérből élő ember voltam
2012. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Rendben, de baszod, tanulj már meg írni!
2012. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
én meg tanultam irni te + tanulj meg olvasni baszod
2012. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Ha már megtanultál írni, akkor úgy tűnik, hogy elfelejtetted:)

Te érdekedben mondom, azt írtad, hogy nincs állásod, amíg így írsz, nem is nagyon fognak keresni sehova. Persze nem csak ezen múlik, de valaki ideadna nekem egy önéletrajzot ilyen helyesírással, nem hiszem hogy túl sokat foglalkoznék vele.

2012. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
látod ez a baj hogy szük láto kőrü vagy én szoban is ugy elő tudom adni magam hogy meg rőkőnyődnél és még te csodálkozol hogy miből van pénzem rá és még te akarsz engem alkalmazni hát elájulok kacagva tőled
2012. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

1. legkevésbé sem érdekel, hogy honnan van rá pénzed

2. gondolom élőben is ilyen büdös paraszt vagy mint itt, biztos nevetnék egy jót rajtad:)

3. alkalmazni nem akarlak, csak gondoltam hogy akarsz majd munkát, de ha nem, az is a te döntésed, igazából ebben az egyben igazad van, hogy aki tapló gyökér akar maradni, annak hagyni kell, hogy ebben találja meg önmagát. Szóval elnézést a feltartásért, és további sok sikert:)

2012. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

:)) nevetek a kommenteken:)

# 17/18-as, nekem úgy tűnik, hogy hiába hiszed magadról, hogy nagyon tudsz oltani, itt te maradtál alul:DDD

2012. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
utolso nem az oltásrol van szo ép elenkezőleg oltogatni az szokot aki nem tud valamiről valamit és osza az észt ez az egyén a témárol nyilván nem tud semmit csak irigykedik az ojanokra aki meg teheti hogy füvezen mert o csoro és hülye ahoz hogy pénzt csináljon pedig nagyon sokminden pénz van csak sokan várják hogy berepüljőn a sült galamb a szájukban pedig ez sosem tőrtént meg és nem is fog aki meg nem életre valo az haljon éhen erre enyit tudok mondani
2012. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!