Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Körülbelül 3x szor füveztem...

Körülbelül 3x szor füveztem szombaton, eddig mindig jó volt, de a legutolsónál úgy éreztem hogy meghalok, a barátom szintén. Mitől lehet ez? Rosz az anyag vagy valami más? Egy-egy szálat szívtun el csak.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

:) most ezzel mellélőttél, mert igaz még tanulok, de így is el tudom látni magam teljes mértékben, tudok miből pénzt csinálni.

Nem a füvezéssel van bajom, bár nekem nem kell, vannak füves barátaim. Azzal sincs baj, hogy pénzt csinálsz belőle, szóval nem kell terelned. Egyetlen dologba kötöttem bele, de már megbántam, mert rohadt idegesítő, hogy terelsz összevissza, és ez a dolog az volt, hogy nem tudsz írni. Nem is fogsz szerintem már megtanulni írni, maradj sötét bunkó paraszt, de légy szíves nekem vagy ne is írj többet, vagy ha már mindenképp írni akarsz, szólj valami ismerősnek, hogy fogalmazza meg helyetted a dolgokat. Gondolom téged is idegesítene, ha valaki megszólítana az utcán, de alig értenéd, hogy mit akar kinyögni. Na, így vagyok én is a te írásoddal.

Minden jót

2012. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
ja és még 18 nak mondanám mikor dolgoztam kerestem 80 000 most meg van hogy egy nap csinálok 50 000ret a munkás embereket nem fizetik meg de a füveseknek kel a pénz ezért leleményesek és mindenből kihozzák a legjobb helyzetet fügetlenül atol hogy hejesen vagy hejtelenül irnak te meg csak irogasál a kis munka béredből hejesen
2012. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
És azt tudtad drága csillag, hogy IP cím alapján is fel lehet jelenteni valakit?:) Kb most írtad le, hogy drogfutárként tevékenykedsz. Holnap megkérdezem ügyvéd ismerősömet, hogy mit lehet ezzel kezdeni, aztán reméljük a legjobbakat ugye:)
2012. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
én terelek te terelted el teljesen a témát nem én te keztél el kőtőszkődni nem én eről enyit belőled sem lesz semmi ha fel nősz az már tutti hiába irsz helyesen te nagyképü kis pőcs én büszke vagyok rá hogy a jég hátán is megélnék te meg a helyesirásodal nem sokra fogsz menni mert az emberekhez qurvára nem értesz eszt sikerült bebizonyitanod és ne alkos véleményt olyanrol amit nem tudsz ismered aszt a mondást ha halgatál volna bőlcseb maradtál volna egyébként nem árulom nem tom eszt honnan veted csak fogyaszto vagyok de látom gyenge a felfogásu vagy mert ijet hogy én eszt árulom sehol nem irtam
2012. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
23 ki irt ilyet és hol hogy én futárkodok olvasmár visza mindent
2012. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
tik a csilával együt keten nem tudtok olvasni? vagy mi van veletek?
2012. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
na mi van gyerekek idő kőzben rájőtetek hogy nem tudtok olvasni?
2012. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
60%

XDDD

ez mekkora gyökér:DDD

2012. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
ha már igazam van csak enyit tudsz rá mondani ujat mondtál őblicsél
2012. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
70%
én meg hülyével nem vitatkozok :D olyan dolgokat írsz, amiről fogalmad sincs, és eddig számunkra ismeretlen nyelveken. Ha akarsz valamit, akkor majd kérj fel egy fordítót, aki közvetíti a gondolataid. És ha nem írok vissza, akkor ne arra gondolj, hogy neked van igazad, hanem arra, hogy belefáradtam abba, hogy gyökerekkel vitatkozzak:)
2012. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!