Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Körülbelül 3x szor füveztem...

Körülbelül 3x szor füveztem szombaton, eddig mindig jó volt, de a legutolsónál úgy éreztem hogy meghalok, a barátom szintén. Mitől lehet ez? Rosz az anyag vagy valami más? Egy-egy szálat szívtun el csak.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
nekem nincs fogalmam te nem tudodod miről beszélsz és hogy mi hangzot el és mi nem akor ki a hülye csak te nem pedig én nem én álitok valotlan dolgokat hanem te aszt meg hogy 5 perc eltelik és már nem tudod mit olvastál hát tudlak érte sajnálni
2012. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
51%
ez 37 os kis szar annyira szét lett oltva szedve mint egy a ptsha!
2012. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ezekből a kommentekből szakdolgozatot lehetne írni! :))))))))
2012. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem lett szét oltva tudjátok a szlengben mi az oltás egyébként valoszinű nem egyébként neki van igaza mert ő legalább a kérdésre válaszolt

az oltás aszt jelenti ha valaki olyat állit amiben nincs igaza és csak hajtsa a saját hülyeségét amire te gondolsz aszt a szlengben aszalásnak hivják ha valakit le akarnak fikázni

2012. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Akkor most ezt légy szíves magyarul is közölni:)

egyébként tényleg rohadt bölcs vagy. nem folytam bele a vitába, de amiket közöltél:

-aki nem füvezik, az gyökér, és hülye ahhoz hogy füvezzen.

-egy névtelen oldalon te meg tudod állapítani, hogy ki mennyit keres, és neked mennyivel jobb életed van

-nem a te helyesírásoddal van baj, hanem más helyesolvasásával(?)


nem állok senki oldalára, de ha jól látom, senki nem mondta hogy ne füvezz, csak azt, hogy tanulj meg írni.

2012. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

de ha jol látom nem az volt a kérdés hogy ki ir helyesen

vagy én olvastam roszul? egyébként ha az lenne az elsődleges szempont hogy helyesen lelegyen irva el árulom neked hogy mindenkinek a gépje alá huzza a hyelytelen szavakat csak valaki a kérdésre válaszol valaki meg bele kőt más írásába hol ott nem az lenne az elsődleges szempont hanem a kérdés meg válaszolása etől okosabnak hiszitek magatokat? pedig nem vagytok ahoz legkőzeleb tőrőgyetek a kérdésel és ne mások helyes irásával na béke

2012. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Igen. Béke!

.

.

.

.

.

.

.

.

A poraidra!

2012. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!