Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha lefekvés előtt szívok egy...

Ha lefekvés előtt szívok egy kis potot, jókat fogok álmodni vagy mi lesz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok otthon ezekben, mi az a pot?
2012. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
füvecske
2012. febr. 2. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
En mikor kicsit szivtam felelenkultem, ha tul sokat szivtam akkor betompultam, de aludni nem tudtam tole:( Csak forgolodtam es jart az agyam....
2012. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen zözi. van hogy csak simán elalszol, álmodni nem hiszem hogy fogsz, mert ahhoz túl mélyen alszol... ha viszont jóféle van, vagy herbál, akkor semmi kedved aludni (mármint nekem igy van) és inkább zenéthallgatok meg mindenfélét csinálok. a haskától viszont egyenesen aludni se tudtam..
2012. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nekem herbál van.

Hát én el tudtam aludni és olyan valóságos és tiszta álmom volt mint még kb soha :)

2012. febr. 3. 22:26
 6/8 anonim válasza:
Van értelme alvás előtt? Nincs.Nem is fogsz másképpen álmodni.De inkább ne szívj mert így is elég tudatlan vagy, hát még ha beszívsz.
2012. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem inkább ha összejön a társaság akkor szívd.Egyedül elég unalmas.Társaságban meg elered az egyének nyelve így mondhatnak neked érdekes történeteket az életükről.
2012. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy mi lesz.
2020. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!