Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktál le a dohányzásról?

Hogyan szoktál le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig cigiztél, mit használtál hozzá(tapasz vagy rágó) vagy csak simán letetted?
2012. febr. 7. 00:59
1 2
 1/12 anonim válasza:

Apukám 20évig elég intezíven dohányzott. Hatalmas csoda, hogy egyáltalán túlélte. Számára én voltam az ok, ami "felnyitotta a szemét" :) Egyszeűen csak akaraterő kérdése. Véleményem szerint a tapaszok csak azért válnak be, mert elhiszed, hogy így már nem kell a cigi.

Szóval szerintem úgy a legkönnyebb, ha jön valami nagy dolog, amiért feláldoznád ezt a szokásodat. Röviden ennyi :)

2012. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A párom nagyjából 15 éve dohányzott. Rájött, hogy nagy hülyeség tudatosan öngyílkosnak lenni... Ami segített neki a leszokásban, az a Niquitin tapasz volt. Én is azt hittem eddig, hogy ezek a tapaszok semmit sem érnek, de úgy látszik tévedtem. Ha jól emlékszem három dobozzal kell felszedni belőle a végcélig. Csak azt vettem észre, hogy egyre ritkábban gyújt rá, és ennek természetesen örültem. Nem valami kellemes egy "hamutartónak" puszit adni... :) A tapasz olyan erős anyagokat tartalmaz, amely felszívódik a szervezetben, ezáltal nem kívánja az ember a cigarettát. De az akaraterő sem hanyagolható el. Kitartás is kell hozzá. Sok sikert majd hozzá... :)
2012. febr. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22 évig cigarettáztam, 1,5 éve szoktam le. Egyik este simán letettem, mikor 18:00-ra elfogyott a második doboz is. Semmit nem használtam.
2012. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszer abbahagytam 1évre,Allan Carr könyvét olvastam akkor.Sok hasznos tanács van benne a leszokáshoz,de hülye voltam és visszaszoktam.Most vettem tapaszt,ami segitett hogy pár napig ne gyujtsak rá,és már egy hónapja állom a sarat ismét.Remélem soha többé nem fogok cigizni.
2012. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah 20évig szivtam.
2012. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már kétszer is "leszoktam". Most volt a második alkalom. Durván másfél hét. Aztán elmúlt a betegség, és megint kívánni kezdtem, aztán rágyújtottam és rosszabbul lettem megint. MOst megint nem cigizek. Egyszer még leraktam 1 hónapra, de akkor meg elhízott idegbeteg vadállat voltam. Csoportosan talán menne.
2012. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én apukám hát most pontosan nem tudom ,de kb. min. 10 évig biztosan dohányzott.Én még akkor kicsi voltam és ő pedig abba hagyta a dohányzást.Nagy akaraterő kellett hozzá.Ő nem használt tapaszt.Apu mindig is nagyon sovány alkat volt.Amikor leszokott a dohányzásról egyre többet evett és felszedett jó pár kilót.Persze félreértés ne essék nem hízott el,nem kövér!!! most pont annyi kg amennyi ebben a korban megengedett.
2012. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apósomról tavaly kiderült, hogy tüdőrákos. Azt hiszem, az volt az a pont, ami az utolsó lökést adta, hogy soha többet ne gyújtsak rá, bár előtte is csak koca dohányos voltam. Végigéltem vele az egészet, és csak egyet tanácsolhatok mindenkinek: soha ne gyújtson rá, mert CSÚNYA vége lehet.
2012. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt rá pénzem, így muszáj volt abbahagynom. De már sajnos visszaszoktam.
2012. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell rászokni, sőt kipróbálni se! ;-)
2012. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!