Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetek tüdőrákos úgy hogy...

Racional kérdése:

Lehetek tüdőrákos úgy hogy májusba leszek 14 éves és fél évet dohányoztam és még anyum 5 éve korom óta cigizik és én be szívtam a füstöt?

Figyelt kérdés
Szerintem nekem megvannak a tüdőrák tünetei utána néztem és tegnap óta a legtöbbször véres a turhám meg tegnap este óta olyan keményen köhögök meg fáj a torkom meg néha fája mellkasom de nekem szívbillentyűzet vastagodásom van vagyis azt hiszem a bal fölső vagy a bal alsó szívbillentyűzetem nem zár rendesen és nekem ezt most valamennyire meg tágították most február 9-én az elött 8. án volt tüdőröntgenem vagy mellkas röntgen de látszott a tüdőm is és semmi nemvolt de nekem megvannak a tüdőrák féle tünetek amiket elöb le írtam kérem valaki segítsen nagyon fontos lenne.!! És normális válaszokat várok.:D

2012. febr. 23. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"most fáj 3 napja a jobbvádlim ami tiszta izom de ha fel emelem a lábfejem nagyon fáj elöl:ss "


Az orvos nagyon örülni fog neked. Már 14 évesen hipochonder vagy. Inkább tanuljál. Többet érsz vela.

2012. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!