Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megéri a drágább (pl clever...

Megéri a drágább (pl clever smoke ) az olcsóbb (1-2 ezres) elektromos cigihez képest? Pl akku, patron, íz, általános vélemény? Ha lehet, akár úgy is kifejezve, hogy hány szálnak felel meg kb egy patron, vagy amíg az akku lemerül, stb?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 3900 ft.-ért vettem egyet, és másnap már tönkre is ment. Hiába szívom, nem jön belőle az úgy nevezett vízgőz. Úgy hogy szart sem ért.
2012. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha már drágábbért jót szeretnél venni, a cleversmoke-ot is felejtsd el! rossz ötlet.
2012. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenhol hirdetem, a cigaretta kinézetü és formáju e cigiket kerülni kell. Akkor is, ha olcsó és akkor is ha drága. Attol még nem lesz jó, legfőképp élvezhető. Kicsit utána kell olvasni forumokon és nem fogod a pénzed az ablakon kidobni!

[link]

[link]

2012. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!