Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzik annyi sok fiatal?

Miért dohányzik annyi sok fiatal?

Figyelt kérdés
Általános iskola végén, és a gimnáziumba járó diákok nagy része?

2012. márc. 4. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert akkor vannak abban a korban, hogy már nem érzik magukat gyereknek, de igazából még felnőttek se, de ezt ők így próbálják bizonyítani. Most nyilván ők ezt nem így gondolják, de tudat alatt összekapcsolódik a dohányzás a felnőtt korral.
2012. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányoztam 8.osztálytól egészen érettségiig.De úgy erősen soha nem dohányoztam 1 héten 1 doboz fogyott el KB.Az oka lehet talán az iskola előtti idegesség meg az hogy összehozza a társaságot.


Iskola előtt azért mert ideges voltam , meg be leszek zárva oda órákra.

Iskola után azért mert jó végre kiszabadulni onnan.

2012. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Bármilyen fura ez a nemdohányzóknak, a cigi nagyon jó társaságépítő.
2012. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig az érzelmekhez kötöm a dohányzást.

,, Ma azért mert: jó napom van/ boldog vagyok/ rossz napom van" Tehát mindig találok valami indokot, de soha nem azért cigiztem, hogy beépüljek valamilyen társaságba.

2012. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én már óvodás koromban csodáltam a dohányzó embereket, tetszett ahogy füstöl a szájuk, meg az egész cigizés. 15 évesen szívtam el az első szálat és nagyon tetszett, ezért rá is szoktam. Leszokni meg egyáltalán nem akarok. 18F
2012. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Kellemes, jó érzés, én szeretek cigizni. Élvezem magát az egészet. Ha szomorú vagyok, rossz a kedvem csak ülök magamban és cigizek. Jó hangulat van, pörgök ezerrel egyiket a másik után szívom. Fáradt vagyok, akkor csak rágyújtok és pihenek, tele vagyok energiával, akkor elszívok egyet és megnyugszok. Ilyen dolog ez! :)

Már hat éve.

20/L

2012. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Mert azt hiszik, hogy ettől menők és nagyfiúk/nagylányok lesznek. Holott épp ellenkezőleg.
2012. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert menőnek érzik magukat, pedig undorítóak, gusztustalanok, büdösek, nem tudják másra költeni a pénzt. Ja, és eszük sincs.
2012. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert hiányzik valami az életükből:pl nyugalom a családban,biztonságot nyújtó személy,boldogság.A cigi segít elviselni a napot,örömet okoz.Legalábbis én ezért cigiztem

A diákok 90%-a meg azért,mert menőzni akar:)

2012. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én azért kezdtem el, mert bekerültem koliba, amit marhára nem tudtam elviselni. Borzasztó volt. Csak két hétig voltam ott, és elkezdtem. Szerintem sokan vannak így ezzel, hogy egy gyenge pillanatukban rászoknak...

Most meg azért cigizek, mert jól esik. Nem szeretek bent ülni a suliban szünetekben, ha meg már kimegyek akkor rágyújtok.

2012. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!