Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzik annyi sok fiatal?

Miért dohányzik annyi sok fiatal?

Figyelt kérdés
Általános iskola végén, és a gimnáziumba járó diákok nagy része?

2012. márc. 4. 10:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
nem mindenki azért szívja hogy menőzzön! én is cigizek de nem érzem magam menőbbnek tőle és a nemdohányzóktól inkább arrébb is megyek ha rágyújtok. sokan vannak akik csak azért szívják de az már idegesítő hogy mindig mindenkire ezt mondják aki 18 alatt cigizik... amúgy én is főleg érzelemhez, hangulathoz vagy társasághoz kötöm
2012. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mert jó dolog, tanárként bevallom én is, hogy dohányozni igen is kellemes.
2012. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Andy.andy válasza:
Szerintem egymást viszik bele a fiatalok, sokan azt gondolják ettől felnőttesebbek lehetnek, vagánykodnak egymás előtt vele. Én is dohányoztam szakközépiskolában a környezetemben minden barát dohányzott így rászoktam én is. Most már rég leszoktam,de akkor a társaság is húzott magával.
2012. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!