Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudok dönteni. (Többit...

Nem tudok dönteni. (Többit lent láthatod! ÉRTELMES VÁLASZT KÉREK! )?

Figyelt kérdés
12 évesen gáz ha cigizek? Később lesz bajom? És ha igen,milyen?? ><"

2012. márc. 5. 17:58
1 2
 11/18 tetris ***** válasza:
Na, mi a helyzet veled? Elgondolkodtál legalább?
2012. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Gusztustalan kis taknyos...!Ettől nem leszel nagyobb,sőt okosabb sem,tegyed meg majd kipurcansz,vagy maradsz 110 cm,szép kis szüleid/barátaid lehetnek,mert vagy nem neveltek meg rendesen,vagy a kis taknyos haverjaid közt te akarsz lenni a Jani.Felháborító...!

Sőt a szüleid is hülyék,ha képesek,adni minden nap 700 ft-ot cigire.Az sem gyanús nekik?

Ilyen életképtelen embereket...

2012. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Mink is kipróbáltuk 12 évesen, de nem kellet volna (majd később rájössz) mert 16évesen rászoktam és a mai napig szivom és tudva azt hogy egy jó használtautó árát elszivtam, hát....inkább hagyjuk. Most még jó lesz mer anyuék pénzelnek mig suliba jársz, majd ha dolgozni fogsz és a fizud x %át cigire költöd akkor fogod fogni a fejed hogy jaj miért szoktam rá, és hitegetheted magad hogy á majd leszokok...nemfogsz! Mer az agyad pozitiv élményekkel fogja társitani a cigizést mert jó buli lesz ám a haverokkal sutyiba cigizni, meg középsuliba...van egy mondás, a tiltott csümölcs édesebb vagy mi :) Ez igy is van de majd később jössz csak rá, hogy mivan!
2012. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen szoktam rá, életem legrosszabb döntése volt. Az elektromos cigi (főleg nikotinmentes löttyel) a legjobb alternatíva, az élmény majdnem ugyanaz.
2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12 Ember...te egy gyereket fikázol.Észrevetted?
2012. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

12-es


Igen észrevettem,de ahhoz nem gyerek kedves válaszoló,hogy dohányozzon?Meg kellene dícsérni?

2012. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

De nem kellene kiosztani hanem, elmondani neki hogy milyen bajai lehetnek és normálisan mondani, hogy rakja le a cigit . Te ........

És ezt egy 14 éves ember mondja !

2012. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kérdező,mire jutottál ?
2012. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!