Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik volt a Legjobb és...

Melyik volt a Legjobb és Legrosszabb cigi amit szívtál?

Figyelt kérdés

Nekem a legrosszabb a Kék Golden Gate volt. Az olyan kőműves munkás cigi szerintem :D

A legjobb a West Ice.

Nektek mi volt a legjobb és legrosszabb??



2012. márc. 9. 10:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

A régi Kossuth cigi amit nagyapám padlásán találtam, borzasztó volt. A másik legrosszabb talán a szürke vagy a kék golden gate nem emlékszem milyen volt a színe.

A legjobb idáig: Az arany marlboro eg még egy fekete színű cigaretta nevét nem tudom mert csak 2 szálat kaptam ajándékba.

2012. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
A legrosszabb a Sláger, de az szivarka, a legroszabb a Symphonia volt, és a többi ilyen puhadobozosok, a Főnix meg ehhez hasonlók ugyanolyan rosszak. A legjobb pedig az arany Marlboro.
2012. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%

Legrosszabb: Next szivarka, Bond, Szofi, Kék Pall Mall, ezer bocsánat de én ilyen szutyvadék dohányokkal nem vagyok hajlandó mérgezni magam

Legjobb - RÉGI piros marlboro, piros lucky strike, fekete dunhill - többi cigi nálam felejtős

2012. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Nekem a legrosszabb a piros Symphonia de abba a helyzetbe életmentő volt,meg a Sláger:)) legjobb meg úristen nem tudom hogy kell leírni így ejtik: Dzseron Black, fahéjas meg meggyes ízben van 1600-1700 ft egy doboz:))
2012. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer rossz táskát vittem el magammal itthonról reggel (este mentem haza) és nem volt benne pénz, csak apró. Kajám, italom volt, de a cigim fogytán, szóval vettem Templeton (azthiszem) márkájút. Fele annyiba került, mint a multi és 25 szál volt benne. Önmagáért beszél... Az első slukk után azt hittem meghalok, undorító volt. Kábé feleolyan gyakran gyújtottam rá, mint amúgy tettem volna, csak igen durva nikotinhiány esetén. Este kihajítottam itthon, holott még asszem 8 szál volt benne. Inkább másnap reggelig osztoztam a húgommal a cigijén.


Djarum-mal engem is megkínáltak egyszer, nagyon finom és jó erős is, ugyanakkor iszonyúan drága és nem is szívnám mindennap túl "különleges" hozzá.


De a piros multival is elégedett vagyok, csak legyen meg a napi két doboz.

20/L

2012. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

legrosszabb elázptt kék szofi

legjobb arany malbri

2012. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
bocs elázott
2012. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

úgy látom szinte mindenki az Arany Marlborora esküszik :)

miért szeretitek ennyire? holnap én is veszek egyet (meg egy Dunhill Switchet, rohadt jó :) )

2012. márc. 9. 21:10
 9/39 anonim ***** válasza:

Legjobb a kék és a fekete Dunhill volt eddig. A piros Marlboro nekem nem igazán jön be. Meg lehet szokni, de nem az igazi. Meg ami még jó és olcsó is, az a világoskék Sopianae.


Életem legrosszabb választásai: Piros LD (keserű, mint az epe!), piros Symphonia (kb mint ha nagymamám dohos szekrényét szívnám el), és persze a nagy multú CAMEL. Abból kéket szívtam, egy életre elég volt belőle. Undorító.


F22

2012. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Én mindig hányingert kapok az arany marlborótól
2012. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!