Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik volt a Legjobb és...

Melyik volt a Legjobb és Legrosszabb cigi amit szívtál?

Figyelt kérdés

Nekem a legrosszabb a Kék Golden Gate volt. Az olyan kőműves munkás cigi szerintem :D

A legjobb a West Ice.

Nektek mi volt a legjobb és legrosszabb??



2012. márc. 9. 10:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

A legrosszabb talán a p20.. haha valaki szívott már ilyet? mert legfeljebb egyszer tette, kétszer nem lehet. Vagy egy egész dobozzal senkit sem ismerek, aki elszívott volna.

Sokan írtátok a piros szimfit, mint szörnyű cigit, de szerintem egyáltalán nem rossz az. Csak erős. Mint mondjuk egy erős Lucky Strike. Azok jó cigik, talán a legjobb, amit szívtam.

A goldengateben meg a viceroyokban pedig valami émelyegtető adalékanyag van, ha sokat szívod, akkor nem érzed és hiányzik is a mellékíze, de külön, alkalomszerűen egyszerűen szar. Leglábbis régebben így vettem észre, már régen nem találkozom ilyesmivel.

2012. márc. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

utolsónak:

köszi hogy mondtad a P20-at hála érte :D majdnem vettem kipróbálni mert hát mien jó árban van most 580 ft de ezek után biztos nem venném meg:))

2012. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Én már jó rég óta nem dohányzok, de arra emlékszek, hogy a legrosszabb cigi, amit még anno szívtam, az nekem is a kék Golden Gate volt.
2012. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Gold Field a LIDL-ben még a P20-nál is olcsóbb :D
2012. márc. 10. 12:33
 15/39 zolee1988 ***** válasza:

Legrosszabb: egyiptomi Philip Morris Super Lights , kb. mintha kátránypapírt szívtam volna

Legjobb: Black Devil Chocolate Flavour

nagyon finom, csokis cigi

2012. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: Piros Pall Mall 640ft/doboz

Legjobb: Djarum special (szegfűszeges) 1700ft/doboz

Életemben 2szer vettem djarumot, mind a 2szer szegfűszegeset (van még vaniliás, meggyes, csokis, meg fahéjas)

Aki nem a djarumot mondja mint legjobb cigi, az még nem szívott djarumot.A legminőségibb cigaretta amit valaha szívtam.És tényleg finom szegfűszeg íze van, és cigiszaga sem lessz az embernek a djarum után.

Ám ezek sajnos meg is látszanak a horrorisztikus árán (1700 ft)

2012. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
utolsó: Djarumot hol lehet venni? Megmodnom őszintén én eddig az ilyen drága cigikkel nem foglalkoztam. TESCO, Real, Lidl, Spar, Penny stb-ben is simán meg lehet venni? Vagy dohányüzletbe kell menni ha Djarumot szeretnék kapni? :)
2012. márc. 10. 22:00
 18/39 anonim ***** válasza:

A legjobbbak eddig Piros Simphonia (ez volt az első cigi amit szívtam :D) Barna Sophie (puhadobozos és csaki gyufával :D), Helikon Türkizkék (régen ligt néven futott, mamár egyik sincs) és a régi dobozos Hosszú Kék Multi, román Lm, és a román "klikkes" Kent(az az uj Dunhill Switch-nek felel meg csak jobb nem kapar annyira és jobb a mentolos része, és a Fekete B&H (betonoz és heggeszt xD)


A legrosszabbak: Piros West és RGD azokon is belül egy vagy két széria amik nagyon retkek voltak, zöld Szofi illetve az első kézzel sodort szűrőtlenem..


Most ukrán FEST-et szívok mert csak 420, elég retek meg gyenge de olcsó...


Jah és utolsó: Már szívtam Djarum-ot, veníliásat de nem túlságosan jött be..



15/F

2012. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Djarum-ot én eddig csak cigiárusnál láttam pl Relay újságosnál pláza,árkád..:)De venni még nem vettem csak kaptam 2 szálat valakitől de valami nagyon finom fahéjas szegfűgeses íze van hmm :) Én a Black Devilt szeretném megkérdezni hogy hol lehet kapni?? mert rágooglez-tam de csak külföldi oldalakat hozott ki pedig igen megkóstolnám:)
2012. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

20:27-es vagyok.

Djarumot nem lehet Tescoba, Sparba meg hasonló helyekben kapni.Ezt a cigit csak dohányboltokban lehet beszerzni.

2012. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!