Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyenge vagyok, nem tudok...

Gyenge vagyok, nem tudok leszokni?

Figyelt kérdés

Akkor én most dögöljek meg?

:(


2012. márc. 13. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy kis lelkierőt kéne gyűjtened és nem a kifogásokba menekülni.
2012. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Honnan gyűjtsek lelki erőt?
2012. márc. 13. 12:53
 3/17 anonim ***** válasza:

miről kéne leszokni? szexről? cigiről? drogrol? masztiról? ha kérdezel ugy kérdezz h érthető legyen

tudod...hülye kérdésre hülye válasz

2012. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Dehogy. Ne beszélj butaságot. Minden fejben dől el. Találj indokot írd le mi szól mellette mi szól ellene. a Többi meg már csak rajtad múlik mennyire akarod! Ha az ember valamit akar és tényleg van esélye rá hogy megtegye akkor ne hagyd magad ha ottvan a megoldás mitől lesz jobb!
2012. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

2.: dohányzás témakörben SZERINTED miről akar leszokni? A csokiről?

Kérdező: van ezer és 1 ok a cigi ellen. Mellette meg nem sok... Ha neked pl megéri havi több tízezret az ablakon erre kidobni, egész nap büdösnek lenni (érződik, elhiheted), besárgult fogakkal járni-kelni... Te döntésed.

Nem hittéríteni akarok ám, én is próbáltam. Jó persze, megnyugtat, de unalmas és baromi büdös. Aki ideges, az meg menjen hangyát szedni boxkesztyűben. Szóval... Ennyit erről.

2012. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4,5 Nagyon sok okom van rá.A legfőbb az,hogy nem érzem magam jól tőle,sokkal jobb volt,amikor megálltam,hogy nem gyújtottam rá.Az elvonási tünetek pedig nem is rosszak,mert érzem,ahogy tisztulok.De mégis képes vagyok rágyújtani.1-2 hónapja próbálkozok.Előtte egyáltalán nem akartam leszokni.
2012. márc. 13. 13:10
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és 5 éve szívom,először csak 5 szálat,utána 8,utána 12,végül 1 doboz,ez mind pár hónap alatt.Most visszaszoktam fél dobozra,csak rosszabb napokon megy el egy doboz,de attól már rosszul vagyok és nem kapok levegőt.
2012. márc. 13. 13:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Most pirosat vettem,de hiába vagyok tőle rosszul,így is képes vagyok rágyújtani pedig napi 1X,ha jól esne.Szóval úgy érzem,kicsit gyenge az akaraterőm.:(
2012. márc. 13. 13:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Nézd, akkor maradj így és kínlódj. Ha a saját egészséged javítása nem motivál, semmi nem fog. Én nem tudok leszokni helyetted.
2012. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kár.
2012. márc. 13. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!