Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon gáz korán kezdeni a...

Nagyon gáz korán kezdeni a cigizést?

Figyelt kérdés
eggyik barátnom 13 éves és már cigizik...ebbol nem lesz valami nagyobb baja:? de nem sokat..1 nap 1-2-3 szálat...kérem avéleményeteket..koszi
2008. ápr. 13. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

sajnos az a menő ha cigizel, kezd minél korábban ,

ha cigizel akkor fél város a haverod ha nem cigizel akkor meg kb senkit sem érdekelsz

2008. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát ez sajnos ugy van....
2008. máj. 8. 08:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
a leghatásosabb, amivel érvelhetsz ilyen fiatalon (mert az, h egészségtelen, sajnos semmit nem ér), h esetleg kicsi marad. vagy nem nő meg a melle. (bár a mostani fiataloknak valahogy előbb lesz cickójuk.) nekünk is mondták, de 'csak' az egyik szülő, és nem hittük el. sajnos megtapasztaltam, h ez tényleg így van. és nagyon irigykedve nézek a szép dekoltázsú nőkre. és csak magamnak köszönhetem, h nekem nincs olyan...
2008. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én 12 évesen kezdtem cigizni, nem menőzésből, mert egyedül próbálgattam, mikor nem volt otthon senki. 15 éves koromig csak néha egy egy szállal szívtam én is, de imádtam. Aztán 15 év kemény dohányzás lett a vége, és kb., 1.3 milliót költöttem el rá. Aztán kb. harmincadszorra sikerült is leszoknim. (az első próbálkozásom kb 16 évesen volt, 30 évesen sikerült). Nagyon gáz, tényleg. Egy rabszolgaság ez, higyje el mindenki.
2008. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mikor kezded,akkor is gáz...
2008. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Minél korábban kezded, annál nagyobb az esélyed a rákra.
2009. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Inkább az a gáz ha cigizel. fel se tudjátok mérni mekkora károkat okoz a dohányzás a szervezetben. Úgyhogy ha nem akartok 20évesen tüdőrákosak és egyéb betegségben szenvedők lenni. Akkor nagyon nem ajánlom.


F/16

2009. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!