Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az ego 510...

Mi a véleményetek az ego 510 elektromos cigiről?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akiknek saját tapasztalatik vannak!

Nekem nyomógombos van...kicsit fura számomra, de az érdekelne, h vkinek sikerült-e leszoknia a segítségével és ha igen ő milyen patronokkal kezdte stb.



2012. márc. 20. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a fajta van és imádom. Közepes nikotinossal kezdtem, majd gyenge és végül a mentes. Le lehet szokni ezzel, de persze így is kell akarat.

2012. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ego 1100mAh c kazán, de most újitottam be két másik fata kazánra. Abszolút jó, legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy el tudom hagyni a dohányzást.

Az első napokban nagyon furcsa volt, kellett egy kis idő, mire ráéreztem (meddig és hogyan kell szívni a jó torokhatás miatt) Az ize is más, mint a hagyományosnak, egy kis idő mulva már tényleg büdös lesz a régi cigi.

70 napja használom, nekem sikerült.

A patronokról, vagyis az utántöltő liquidekről megoszlanak a vélemények, nekem a marbi ejött, de érdemes inkább több fajtát kipróbálni.

2012. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ti az első napokban még cigiztetek az ecigi mellett?

Pl. nekem kajálás után, vagy kávéhoz még baromi szokatlan az ecigi...és hát azon gondolkoztam, h amíg nem szokom meg, addig legyen sima cigi is,...csak hát úgy meg továbbra is ott lenne a kísértés, vagy mennyire gáz ez így szerintetek?

2012. márc. 21. 05:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan negyven napja nem szívok analóg vigit, az első öt napban, amikor már meg volt az elektromos, reggelente, de mindig csak a szabadban elpöfékeltem egyet- egyet, nem azt mondom, hogy ritkán még nem jut eszembe, de tökéletesen helyettesíti a bűzrudacskát. Voltam többször "kocsmában" is, ott se vallott csődöt. 510-es patronokat használok, több ego akkum van és egy külső 18650-es akkuval működő. Patronokból a Helix (Halmizer) vált be leginkább.
2012. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"és egy külső 18650-es akkuval működő. Patronokból a Helix (Halmizer) vált be leginkább."


Az milyen, mármint mitől jobb vagy hogy néz ki? :)

2012. márc. 21. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!