Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni?

Hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
12 évesen szoktam rá a dohányzásra most vagyok 21 és le akarom rakni de eddig még nem sikerült :/ egyszer már elszántam magam egy napig nem gyújtottam rá de aznap este fel idegesítettek és rá gyújtottam ! sajnos ! tudtok valami tippet adni hogy hogyan szokjak le !? és ne legyek ideg beteg miatta ? válaszotokat előre is köszönöm !

2012. márc. 21. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az akaraterő, ezen kívül még van pár segédeszköz, de ha nem elég erős az akaratod, hiába. Ha kedved támad rágyújtani, pl. étkezések után igyál grapefruitlevet vagy egyél egy grapefruitot - ez a savanyú íze miatt elveszi a kedvedet a rágyújtástól. Rágózz rendszeresen, ez is segít nem kívánni a cigit. Irkálj magadnak olyan cetliket, mint pl. "Egy dohányossal csókolózni olyan, mint megnyalni egy hamutartót" és hasonló elrettentő dolgokat, és tedd olyan helyre, ahol gyakran látod őket.
2012. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tudok egy módszert, egy könyvről van szó, nekem (és még több százezer embernek:D) ezzel sikerült leszokni, ha kell, átküldöm, vagy elolvasod, vagy megvan hangoskönyvben, és csak végig kell hallgatnod. Amíg hallgatod/olvasod, nyugodtan cigizhetsz, tehát nem leszel közben feszült, és semmi vesztenivalód nincs
2012. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm! hát a rágózással nem lesz gond :)a grapefruitot utálom :/

ez a könyv érdekel át tudnád küldeni?!

2012. márc. 21. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:

1 Mi a rossz abban,ha megnyalsz egy hamutartót?

(bocs,nem bírtam ki:D)

2012. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elolvasod ezeket

[link]

Sikerülni fog:)

2012. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsődleges és a legfontosabb az elhatározás és az akaraterő. Mindenféle dohányzásról leszoktató hókuszpókusz másodlagos.
2012. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jelenleg a leghatásosabb módszer az elektromos cigartetta. Rengetegen szoktak át, többek közt én is. Itt nélkülözni fogod az összes károsanyagot, ami a cigaretta füstjében megtalálható, kivéve a nikotint, amit idővel, fokozatosan lehet csökkenteni, majd a végén marad a nikotin mentes változat.

38/F

2012. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én fokozatosan szoktam le. Redukáltam napi 6-ra, aztán 5-re, 4-re, végül a napi egyet is kivágtam. Elkezdtem futni és edzeni. Mikor pár perc múlva meg kell állnod mert a tüdőd már nem bírja szusszal, miközben a lábad még futna, átkozod a hülye cigit és elcsapod a fenébe.


Akaraterő.

Akaraterő.

2012. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
dobd ki a kukába a cigidet és rúgjál a falba hogy ne tudjál kimenni a boltba új cigiért:D minden nap amíg le nem szoksz
2012. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!